Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ DR9203 BLK 51 20 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : DR9203 BLK 51 20 145
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 44mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

VYCOZ DR9203 BLK 51 20 145 Unisex Optik Gözlüğü

Abartısız şıklığı yansıtan ünlü Kore gözlük markalarından Vycoz, gözlüklerinde yer verdiği kendilerine has teknik özellikleriyle konuşuluyor. Vycoz, menteşe tasarımı başta olmak üzere spesifik gözlüklerinde kendine özel nitelikleriyle biliniyor. Optik gözlüklerinde daha çok çerçeveye odaklanan marka, güneş veya tasarım gözlüklerinde cam kalitesine de müthiş değer gösteriyor. VYCOZ DR9203 BLK 51 20 145 unisex optik gözlüğü, köprü kısmının tam üzerinde yer alan demir parçayla, oldukça maskülen bir hava yaratmayı başarıyor.

 

Yenilikçi Tasarımıyla VYCOZ DR9203 BLK 51 20 145 Unisex Optik Gözlüğü

Çerçeve materyali olarak paslanmaz metal kullanılan bu unisex gözlük ile duruş bütünlüğü çok kolay yakalanabiliyor. İster kadın ister erkek için hemen her kombinle uyumlanabilen tasarım harikası bu ürün ölçüleri ile de beklentileri karşılıyor. Gözlüğün genel genişliği 145mm olarak belirlenmişken, aynı ölçü sap uzunluğunda da görülüyor. 44mm yüksekliği, 51mm enine göre daha düşük kalıyor. Bu da bu gözlüğün yukarıdan hafif basık yanlardan şişkin görünümünü açıklıyor. Gözlük, 20mm köprü ölçüsüne sahip.

Gözlük geneli incelendiğinde, soğuk bir gri tonuna yer verilmiş. Burunda daha rahat hissiyat sağlanması için kullanılan burun pedleri bu gözlüklerde ayarlanabildiğinden kişi konforunu kendisi ayarlayabiliyor. Unisex modellerden çarpıcılığıyla kendini belli eden model, uygun cam ile göz sorunlarınıza yanıt verirken görünümü ile tekdüzeliği silip atıyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.