Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vycoz DR9004 BLK-BT 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VYCOZDR9004BLKBT4324
VYCOZ
Stokta Var
6750 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 36mm 43mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Vycoz DR9004 BLK-BT 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Farklı tasarımlarından sadece biri olan Vycoz DR9004 BLK-BT 43 24 145 unisex güneş gözlüğü, nitelikleri nedeniyle sıklıkla araştırılıyor. Vycoz, ürünlerinde kullandığı boyaları Almanya’dan getirtip, doğal üretim tesislerinde elde ediyor. Gözlükte yer alan polarize cam hem güneşe bakarken kısılan gözlere çare hem de görüntü açısında sofistike bir etki bırakıyor. Yurt dışında oldukça tutulan bu marka, esintilerini Türkiye’de de devam ettiriyor. Unisex tasarımı sayesinde, etki alanı oldukça geniş olan bu ürün, hafif dokunuşlarla eşsiz etkiler bırakıyor.

 

Sofistike Tarzın Hitlerinden Vycoz DR9004 BLK-BT 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Cam, çerçeve ve boyutlandırma üzerinde oldukça emek verilmiş bu gözlük modeli, kadın erkek fark etmeksizin gözlerden düşmeyen aksesuarlar arasında. Çerçevelerin oval tasarımı, suratı daha toplu gösterirken rengi ile çekicilik sağlıyor.

Kahve tonlarının kullanıldığı camı, UVA ışınlarına karşı savaşarak, kırışıklıkların oluşumunu geciktiriyor. Güneşe doğrudan bakabilmeyi sağlayan bu ürün, 145mm genişliği, 36mm cam yüksekliği ve 43mm cam genişliği ile taşınabilirliği konusunda endişeleri gideriyor. Hem küçük hem işlevsel tasarımların daha net bir forma dönüştürüldüğü bu gözlük, yaz aylarının ideallerinden. Ekartman ölçüsü 24mm olarak belirlendiğinden tahrişsiz, konforlu bir kullanım sağlıyor. Tarz yaratmayı, farklı duruşu ve estetik tasarımları hedefleyen Vycoz markası, bu isteğini model üzerinde başarılı bir şekilde dile getiriyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.