Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vycoz DR9004 BLK-BS 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : DR9004 BLK-BS 43 24 145
VYCOZ
Stokta Yok
5600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 36mm 43mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Vycoz DR9004 BLK-BS 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Çocuk, optik, güneş gözlüğü ve daha pek çok kesime yönelik yaptığı üretimlerle, her zaman sadeliği savunan Vycoz, güneş gözlüklerini yaz aylarında kullanıma en uygun formda satışa sunar. Hafifliği ve şıklığı ile kadın erkek demeden ilgi gören Vycoz DR9004 BLK-BS 43 24 145 unisex güneş gözlüğü, siyah rengi ile de oldukça avantajlıdır. Vycoz, gözlüğün genelinde olduğu gibi, camlarına da oldukça özen gösterir. Koleksiyonlarının bazılarında yer verdiği progresif cam ile mesafe her ne olursa olsun kullanıcılarının net görmesini amaçlar. Vycoz güneş gözlüklerinin pek çoğu unisex olduğundan, hitap ettiği kesim de fazlasıyla geniştir.

 

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Vycoz DR9004 BLK-BS 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Vycoz markasının bu parçası, alanında uzman kişilerce her detayının üzerinde durularak, meydana getirilmiş bir gözlüktür. Vycoz gözlüklerin yapı taşını paslanmaz çelik ve beta titanyum malzemeler oluşturur. Gözlüğün elastik yapısı işlevsel kullanım sağlar. Çerçevesinden camına kadar siyah detayların baş gösterdiği gözlüğün, burna denk gelen silikon parçası Alman silikonundan elde edilmiştir.

145mm genişlik, 145mm sap uzunluğu, hafifliği ve inceliği ile günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. 36mm yükseklik, 43mm genişlik gözlüğün boyutlandırmasının yeterliliğini vurgular. Köprü mesafesi 24mm belirlenen bu güneş gözlüğü, silikonlarında yapılacak değişiklikle yüze tam bir oturum sağlayabilir. Bu eşsiz gözlük, yaz ayları için sportif güneş gözlüğü arayışını büyük ölçüde karşılar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.