Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vycoz COKA BLK-G 57 18 142 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : COKA BLK-G 57 18 142
VYCOZ
Stokta Yok
5670 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 142mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 57mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Vycoz COKA BLK-G 57 18 142 Erkek Güneş Gözlüğü

İşlevsel tasarımlara attığı imzalarla, adından sık sık söz ettiren Vycoz, minimalist yaklaşımlarıyla da kullanıcılarını mest ediyor. Şıklığı, kaliteyi ve uzun ömürlülüğü aynı üründe toplamayı başaran bu marka, ürettiği gözlüklerle her kesime hitap ediyor.

Geniş yelpazede sunulan güneş gözlüğü seçenekleri, malzeme kalitesi ön planda olmak üzere, tasarım farklılıklarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Gerek rengi gerekse tasarımı daha ciddi bir izlenim veren Vycoz COKA BLK-G 57 18 142 erkek güneş gözlüğü, iş hayatında bulunanların tamamlayıcı aksesuarları arasında yerini alıyor.

 

Karizmatik Görünüm Hedefleyenlere Vycoz COKA BLK-G 57 18 142 Erkek Güneş Gözlüğü

Güneşten gelen ışınlar yaşlanmayı hızlandırabildiği gibi kişileri lekelenme problemleriyle de baş başa bırakabiliyor. Ürettiği gözlüklerle tüm bunlardan gözü ve göz çevresini uzak tutan Vycoz, bu modeliyle bunda ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Tasarımda kullanılan renkler yüzünden bu gözlük daha çok ciddi görünüm severlerin ilgisini çekiyor. Füme renk, kare camlarıyla dikkat çeken gözlüğün burun köprüsü kısmında bir detay olarak pencere bulunuyor. Gözlüğün çerçeve ve sapları da aynı materyalden, siyah renk ve ince formdadır.

142mm’lik saplarının metal kısmı kulağa yük yapmadan adeta yokmuş hissi veriyor. 145mm genişliğe sahip olan gözlük, 45mm yükseklik ve 57mm genişliğe sahip camları ile yüzde oldukça iyi duruyor. Gözlük arası mesafesi 18mm olduğundan gayet yeterli bulunuyor. Özel günlerinize veyahut tatillerinize eşlik edebilecek Vycoz gözlük ile yüz hatlarınızı daha keskin gösterebilir, karizmatik duruşu tek parçayla yansıtabilirsiniz.