Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCCOZ DR9405 BLK 54 19 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : DR9405 BLK 54 19 145
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 36mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

VYCCOZ DR9405 BLK 54 19 145 Unisex Optik Gözlük

Minimalist ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla kullanıcılarını mest eden Vycoz, zarafetten hoşlananları kendine çekiyor. Devleşerek büyüyen sektörün öncü markalarından Vycoz ürettiği gözlüklerin her birinde farklı yaklaşımları ele alıyor.

VYCCOZ DR9405 BLK 54 19 145 unisex optik gözlük hafif bir çerçeveden meydana getirilmiştir. Bununla beraber, inceltilen çerçevenin tamamı, duruşa da etkilerini yansıtıyor. Bu gözlük, dikdörtgen yapısı kaynaklı, suratı daha güzel gösteriyor. Optik gözlük skalasından, her cinsiyete uygun olarak ele alınan bu Vycoz gözlük modeli, beklentileri karşılamada oldukça iyi.

 

Çekik Bir Görünüm İçin VYCCOZ DR9405 BLK 54 19 145 Unisex Optik Gözlük

Gözlüğün, paslanmaz çelikten üretilen çerçevesi oldukça dayanıklı ve sağlam. Modernliği savunan, çerçevelerindeki gri renk tonuyla ilgi çeken bu gözlük, gün içerisinde sıkıntı yaratmadan kullanılabilir. Soltex uyumlu tasarıma sahiptir. Bu model, Vycoz’un iddiasını ortaya koyduğu modellerden sadece biri. Gözlüğün üst kısmında yer verilen dalga formundaki çelik malzeme tasarımın en ilgi çekici yanı. İnceltilmiş yapısı, yüze daha çekik ve saf bir görünüm veriyor.

Bu gözlük 150mm genişliği ve 145mm sap uzunluğu ile de oldukça yeterli. 36mm yüksekliğe sahip camları 54mm’lik genişlik ile tamamlanıyor. 19mm köprü ölçüsü bırakılarak, gözlüğün rahatsızlık hissi verebilme ihtimali, ortadan kaldırılıyor. Vycoz’un muhteşem tasarımlarından biri olan bu ürün, surat şeklinize uyumlandığında oldukça iyi bir duruş sunabilir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.