Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VY 2015 3030 43 16 125 Çocuk Optik Gözlük
Stok Kodu : VY 2015 3030 43 16 125
Vogue
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VY 2015 3030 43 16 125 Çocuk Optik Gözlük

Parlak mor renkteki sapları ve yuvarlak çerçevesi ile eşsiz bir görüntüye yol açan Vogue, çocuk optik gözlük modeliyle, çocukların ilgisini kazanmıştır. Optik bir model olan bu gözlüğün kullanımı, göz sorunları baş gösterdiği andan itibaren, verilebilecek en iyi kararlardan biridir.

Gözlüğün hafifliği ve günlük kullanıma uygun halde geliştirilmesi dolayısıyla, çocuklarınız severek kullanacaktır. Ufak tefek detaylarla şenlendirilen gözlük hem ilgi çekici hem de soft bir yapıyı aynı anda sunar. Vogue ayrıcalıklarıyla sunulan bu gözlüğün, dünya çapında pek çok ülkede sevilerek kullanılan modellerden biri olduğu bilinir.

 

Sağlıklı Tercihlerden Vogue VY 2015 3030 43 16 125 Çocuk Optik Gözlük

Göz sorunlarını minimize eden optik gözlüklerin çocuklara sevdirilmesi, bazı durumlarda zor bir hale gelebilir. Bu nedenle, çocuklar için geliştirilen tasarımlara yer veren markalara göz atılması önem arz eder. Bu markalardan biri olan Vogue, Vogue VY 2015 3030 43 16 125 çocuk optik gözlük ile hem görünüm hem kaliteyi aynı anda yaşatmayı başarır.

Gözlükte sağlamlığı ile ön plana çıkan propiyonat malzemesi kullanılmıştır. 125mm uzunluğa yer verilen gözlük çocuklar için ideal ölçüler barındırır. 45mm belirlenen ekartmanı ile günlük kullanımda sorun çıkarmaz ve 16mm köprü ölçüsü ile ağrısız bir kullanımı hedefler. Gözlüğün çerçevesi yuvarlak renkte ve iki renklidir. İç tarafı şeffaf pembe, dış tarafı ise siyah olan model, bu yönüyle dikkatleri üzerinde topluyor.

 

Çocuğunuzun gözünden çıkarmak istemeyeceği modelleri, her geçen gün üzerine koyarak, geliştirmeye devam eden Vogue ayrıcalıklarına göz atarak, sizler için en faydalı gözlüğü elinizle koymuşçasına bulabilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.