Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VY 2014 2854 45 16 125 Çocuk Optik Gözlük
Stok Kodu : VY 2014 2854 45 16 125
Vogue
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VY 2014 2854 45 16 125 Çocuk Optik Gözlük

Optik gözlük alanında çığır açan yenilikçi marka Vogue, çocuklar için becerikli tasarımcılarla bir araya getirdiği gözlükleriyle, gündemde kalmayı başarıyor. Çocukların gözlük kullanımı, küçük yaşlardan itibaren başlayabildiği gibi biraz daha büyüdüklerinde de görülebiliyor.

Gözlük takmayı eğlenceli bir hale getiren ünlü İtalyan markası Vogue, her sezon birbirinden farklı koleksiyonlarla ismini duyurmaya devam ediyor. Vogue VY 2014 2854 45 16 125 çocuk optik gözlük, şeffaf mavi çerçevesi ile oldukça sevilecek bir yapıdadır.

 

Şeffaf Mavi Çerçevesiyle Vogue VY 2014 2854 45 16 125 Çocuk Optik Gözlük

Şeffaf mavi çerçevesi ve koyulaştırılmış mavi saplarıyla havalı bir görünüm kazandırılmış Vogue çocuk optik gözlük modeli, gözlüğün çerçeve ile sapının buluştuğu kısıma siyah plakalar eklenerek, bambaşka bir model ortaya çıkarılmış. Saplarda bulunan bu siyah plakaların üzerinde, marka adı yer almaktadır.

Çerçeve malzemesi plastik olan gözlüğün cam formu, dikdörtgen biçiminde tasarlanmıştır. Rahat bir kullanım sağlaması adına, her detayı ince ince düşünülmüş gözlüğün ölçüleri de buna göre belirlenmiş. 125mm sap uzunluğu ile ideal bir ölçü yakalanmış. Fazlasıyla yeterli olan 45mm lens genişliği ve 16mm köprü uzantısı, gözlüğü her bakımdan yeterli kılmıştır. Vogue’un sevilen modelleri arasında yer alan gözlük gerek çocuksu havası gerekse de kaliteli yapısı ile optik gözlük seçenekleri içerisinde ışıldamayı başaran cinsten.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.