Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VY 2013 2866 45 17 125 Çocuk Optik Gözlük
Stok Kodu : VY 2013 2866 45 17 125
Vogue
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VY 2013 2866 45 17 125 Çocuk Optik Gözlük

Mor, şeffaf çerçevesi ve şeker pembesi saplarıyla müthiş bir görünüm elde edilen Vogue VY 2013 2866 45 17 125 çocuk optik gözlük, optik gözlük arayışında olan ebeveynlerin hem kalitesi hem duruşu konusunda memnuniyet duyacakları gözlüklerden biri.

Gözlüğün Vogue’a özgü tasarımı, üst düzey kalitedeki malzemeleri ve uygun fiyatı, diğer modeller arasından ayrışmasına sebep olurken; mor detayları ile tüm mevsimlerde giyilecek kıyafetlere uyum sağlar nitelikler taşıyor. Sapları üzerinde bulunan siyah Vogue amblemi ile ünlü markanın ürünü olduğunu belli eden gözlük, girdiği her ortamda fark edilir özellikler taşıyor.

 

Işıldayan Renkleriyle Vogue VY 2013 2866 45 17 125 Çocuk Optik Gözlük

Çerçeve şekli tam anlamıyla çocuk suratına uygun bir yapıda tercih edilen bu renkli gözlüğün, çerçeve malzemesi kaliteli bir plastikten elde edilmiş durumda. 125mm’lik saplarıyla yüzde herhangi bir ağırlık hissi oluşturmadan kullanıma hazır hale getirilmiş bu ürün, gün içerisinde, gözde yokmuş gibi bir hissiyat sağlar. Optik gözlüklerin hafif olması gerektiğinden Vogue bu konuda da duyarlılığını göstermiştir.

Lens ölçüsü 45mm olarak ölçülen gözlükte, görüş açısı genişletilerek, kullanım rahatlaştırılmıştır. Bunun yanında 17mm’lik bir köprü ölçüsü bulunan ürün, saatler boyu hiç çıkarılmadan kullanılsa tahriş etmez, rahatsızlık hissi vermez. Optik gözlükler için konfor başta olmak üzere, hemen her şeyi düşünen Vogue, bu ideallerini model üzerinde de yansıtmayı başarmış durumdadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.