Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VY 2005 2780 43 17 125 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : VY 2005 2780 43 17 125
Vogue
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VY 2005 2780 43 17 125 Unisex Optik Gözlüğü

Oval tasarımı, şeffaf mor çerçevesi, detayları ve görünümüyle sıkıcı optik gözlüklerden ayrışan bu model, Vogue’un kendine has tarzını vurguluyor. Optik gözlüklerde yenilikçi tavrını her zaman ortaya koyan Vogue, gün içerisinde her daim kullanılan bu gözlüklerin sevilmesini sağlıyor.

Oldukça ilginç ve farklı duran Vogue VY 2005 2780 43 17 125 unisex optik gözlüğü, kadın ve erkeklerce beğenilerek takılıyor. Gözlüğün şeffaf çerçeveleri, daha soft bir görünüm kazandırdığından, gün boyu kullanımda oldukça rahat hissettiriyor.

 

Sevimli Bir Duruş İçin Vogue VY 2005 2780 43 17 125 Unisex Optik Gözlüğü

Sap kısmı ve çerçevesi apayrı renklerle bezenmiş Vogue unisex optik gözlüğü modeli hem soft hem de kaliteli bir duruş ortaya koyuyor. Sadeliği temsil eden bu gözlük, aynı zamanda, farklı tondaki mat renkleriyle ilgi çekici bir hale geliyor. Vogue’un bu ters köşe tasarımları fazlasıyla sevildiğinden, optik gözlük kullanıcıları, gözlüğe oldukça ilgi gösteriyor.

Çerçevesinde yer verilen pembe renk tonu, saplarda kullanılan siyah renk ile modelin duruşu da oldukça sevimli bir etki bırakıyor. 125mm çapında belirlenen gözlüğün sap uzunluğu, 43mm cam genişliği, 17mm köprü uzunluğu bırakılarak, yüze tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Daha ilk kullanımdan itibaren hem görme sorununu hem de sıkıcı gözlükler kullanma problemlerini silip atan bu gözlüğü, tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.