Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO5437-SI W44-11 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO5437-SI W44-11
Vogue
Stokta Yok
1392 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO5437-SI W44-11 Erkek Güneş Gözlüğü

Leonardo Del Vecchio öncülüğünde kurulan, daha sonra Luxottica şirketince satın alınan Vogue, klasik modellerde de oldukça başarılı gözlükler tasarlıyor. Markanın, erkekler tarafından yoğun ilgiye maruz kalan Vogue VO5437-SI W44-11 erkek güneş gözlüğü, erkek yüzü baz alınarak tasarlandığından, yüzü daha kemikli göstererek çekici bir hava veriyor.

Uygun fiyatları, eşsiz kalitesi, benzersiz tasarımlarıyla gözlük sektöründe yer tutmayı başarmış Vogue, güneş gözlüklerinde cam materyallerini kendisi geliştirerek, müşterileriyle buluşturuyor. Güneşin zararlı etkilerini minimize ederken, uzmanlar eşliğinde geliştirdiği çalışmalarıyla da kendine hayran bırakıyor.

 

Klasiklerden Vogue VO5437-SI W44-11 Erkek Güneş Gözlüğü

Dikdörtgen cam tasarımına yer verilen Vogue güneş gözlüğü modeli, karizmatik duruş arayanlar adına, oldukça etkin modellerden biri. Çerçeve materyali olarak kemik ve metal bir arada kullanılmış. Kemik malzeme çerçevenin ana hatlarını oluştururken, metal bölüme sap kısmında yer verilmiş. Köprü boyu 17mm tutularak burun üstünün rahatsız olmamasına özen gösterilmiş. Bununla beraber sap uzunluğu 140mm olarak belirlenen bu ürün her bakımdan erkekler için fazlasıyla yeterli.

Gözlük genelinde kullanılan siyah renk dolayısıyla, günlük kullanım veya daha ciddi yerler için oldukça uygun. Vogue kalitesini net bir şekilde gözler önüne seren güneş gözlüklerinden biri olan bu model ile göz sağlığınızı korurken, duruşunuzu da çekici bir konuma taşıyabilir. Yaz aylarında, hangi mekân olursa olsun rahatlıkla kullanılabilecek bu modeli, kombinlerinize ekleyebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.