Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO5408-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597521376
Vogue
Stokta Var
2,079.92 TL
1,663.94 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO5408-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü

Kavurucu yaz sıcaklarının etkilediği en önemli uzuvlardan biri de gözlerdir. Güneşin gözlere uzun süre temas etmesi, göz içerisinde yer alan kornea ve konjonktiva adı verilen, görme yetisinde büyük önem arz eden noktaları kötü yönde etkileyebilir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına UV korumalı güneş gözlükleri mutlaka kullanılmalıdır.

Güneş gözlüklerinin önemini bilen ve kullanan kişiler, gözlüklerin tasarımlarına da büyük önem verirler. Gözlüğün etkileri kadar, görünümü konusunda da üst düzey performans gösteren Vogue, tam bu noktada, insanların arayışlarına çözüm niteliğindedir. Yaz ayları için uygun bir gözlük arayışındaysanız, sadelik ve uyumluluk konusunda oldukça başarılı olan Vogue kadın güneş gözlüğü modelini değerlendirebilir, tek bir ürünle şıklık ve konforu yakalayabilirsiniz.

 

Asil ve Şık: Vogue VO5408-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü

Ultraviyole ışınların etkilerini minimize ederek, göze zarar vermesini önleyen güneş gözlükleri, Vogue ayrıcalıklarıyla bambaşka bir boyut kazanıyor. Vogue, modellerinde daha çok farklı tasarımlardan ilerlese de daha düz formlu gözlüklere de bünyesinde yer veriyor.

Düz ve şık gözlük modellerinden sadece biri olan Vogue VO5408-S W44-11 kadın güneş gözlüğü, sunduğu özellikler ile yaz aylarında kullanım için oldukça avantajlı görülüyor. Renkli ve tasarımı ilginç modeller, her kombinle uyum sağlayamadığından, bu gibi parçaların dolapta bulunması aciliyet durumlarında oldukça kurtarıcı olabiliyor. CR39 cam materyaline sahip bu ürün, %100 UV korumalı. Bunun yanında siyah çerçeve ve sap rengiyle beraber füme degrade camları ve standart ölçüleriyle, kadınların isteklerine büyük oranda cevap veren bu model, Vogue ayrıcalıklarıyla kadınların beğenisini topluyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.