Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO4232-S 848-4L Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO4232-S 848-4L
Vogue
Stokta Yok
1638 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO4232-S 848-4L Unisex Güneş Gözlüğü

Cazibeli yönleriyle her kesime hitap edecek modeller barındıran Vogue, her tasarımda yenilikçi yönlerini ortaya koyuyor. O tasarımlardan biri olan Vogue VO4232-S 848-4L unisex güneş gözlüğü, moda tutkunlarının akıllarını başlarından alacak nitelikler barındırıyor.

Kadın erkek fark etmeksizin iki cinsiyete de uyum sağlayabilen bu gözlük modeli, camı, çerçevesi, tasarımı ve işçiliği ile özenle tasarlanmış. Dünyanın dört bir yanında bulunan modacıların severek takip ettiği markalardan Vogue, bu gözlükte de görüldüğü üzere renk ayırt etmeksizin, pek çok model geliştirip, günden güne büyüyerek yenilikçi yönleriyle moda tutkunlarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

 

Fark Yaratacak Vogue VO4232-S 848-4L Unisex Güneş Gözlüğü

Tasarımlarında farklılık ve yaratıcılığı birleştirerek ilerleyen Vogue günümüzde yenilikçiliği savunan genç kesim tarafından sevilerek kullanılan markalar arasında yer alıyor. Unisex modeller üzerinde hem kadınsı etkiler hem de erkekleri çağrıştıran detaylara yer verilerek etkileyici bir hava oluşturuluyor. Bu havaların en iyi yansıtıldığı modellerden Vogue unisex güneş gözlüğü, dayanıklı polikarbon camları, altın detayları ve mavi degrade cam rengi ile oldukça ilgi çekici bir model.

Gözlüğün cam genişliği 53mm boyutundadır. Bunun yanında, sap kısımlarının uzunluğu 135mm; burun köprüsü genişliği olarak ise 16mm tercih edilen model, oldukça rahat ve kullanışlı bir deneyim sunar. Vogue esintilerinin çok rahat görülebildiği modellerden biri olan bu güneş gözlüğü, yaz aylarında fark yaratacak cinsten.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.