Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO4232-S 280-13 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO4232-S 280-13
Vogue
Stokta Yok
1638 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO4232-S 280-13 Unisex Güneş Gözlüğü

Göz alıcı renkleri, benzersiz işçiliği ve kendini belli eden duruşu ile dillerden düşmeyen gözlük markalarından Vogue, ürettiği her üründe oldukça başarılı. Kahve tonlarını baz alarak ürettiği Vogue VO4232-S 280-13 unisex güneş gözlüğü için de aynı durum geçerli.

Gözlükte yer alan detaylar Vogue tarzını yansıtırken, kullanılan tonlar oldukça sıcak tercih edilmiş. Kadınların elbiselerle, erkeklerin ise pek çok yaz kombini üzerinde kullanabileceği bu aksesuar, fazlasıyla çarpıcı duran parçalardan biri. Vogue, ürettiği her üründe olduğu gibi unisex modeller üzerinde de fazlasıyla duran ve sevilerek kullanılan bir marka.

 

Kahve Tonları Severlere Vogue VO4232-S 280-13 Unisex Güneş Gözlüğü

Çerçeve ve sapları gold metal kullanılarak zenginleştirilen Vogue unisex güneş gözlüğü modeli, gözlük severler için fazlasıyla yeterli özellikler barındırıyor. Lens olarak polikarbona yer verilen gözlükte, kahverengi degrade camlar kullanılmış. Camların, güneş ışınlarına karşı koruma özelliği bulunur. Oldukça çekici bir tasarıma sahip olan gözlüğün çerçevesinde gold rengine ağırlık verilmiş.

Gözlüğün cam genişliği 53mm çapında tercih edilerek, rahat bir kullanım sağlaması amaçlanmıştır. 16mm’lik burun aralığına sahip gözlük, takıldığı ilk andan itibaren konforunu hissettiriyor. Kulak arkasını tahriş etmeden en iyi kullanımı sağlamak adına, 145mm çapında ayarlanan sapları ise fazlasıyla yeterli.

İtalyan esintilerini en iyi şekilde yansıtan gözlük markası Vogue, diğer modelleri kadar bu model ile de fazlasıyla sevilmiştir.  

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.