Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO4227 280-13 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597523950
Vogue
Stokta Yok
2,804.61 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO4227 280-13 Kadın Güneş Gözlüğü

Abartılı tasarımları ve ilgi çeken fikirleriyle, kadınlar tarafından fazlaca tercih edilen Vogue, dikkatleri üzerine çekmek isteyenleri kendine bağlıyor. Eşsiz tasarımıyla oldukça konuşulan gözlüklerden Vogue’un bu modeli, kadınlarından gözdelerinden biri haline gelmiş tasarımlardan.

Tasarımı üzerinde yer verilen detaylar, saplara doğru gidildikçe, artarak devam etmiş. Gözlük çerçevesine altın renginin hakimiyet kurduğu modelde, cam rengi tercihi kahverengi degradeden yana kullanılmış. Küçük çehreler için daha avantajlı olabilecek Vogue VO4227 280-13 kadın güneş gözlüğü, oval çerçeve yapısıyla, oldukça iyi bir duruş sergiliyor. Her ürününde zamansız tarzları yakalayarak, ilgi çekmeyi başaran Vogue, bu ürününde de kullandığı renkler ile oldukça ilgi çekiyor.

 

İlgi Çeken Tasarımıyla Vogue VO4227 280-13 Kadın Güneş Gözlüğü

Vogue kadın güneş gözlüğü modeli, metal malzemeden elde edilmiş olan sağlamlık konusunda oldukça güvenilir çerçevesi, parlamayı keserek daha keskin görüşlere yol açan gradyan camları, mor ötesi ışıklara karşı savaşan ve daha az buhar tutan organik lensleri ile yaz ayları için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Lens çapının 53mm, sap uzunluğunun 140mm ve köprü uzunluğunun 17mm olması kadın yüzü için yeterliliğini vurguluyor. Vogue’un sınırlara uymayan tarzını oldukça iyi yansıtan bu gözlük hem tarz yaratmak hem de güneş ışınlarından kaçınmak için fazlasıyla avantajlı. Güneş gözlüklerinde yaptığı ilginç tasarımlarıyla beraber göz sağlığını da mutlaka plan dahilinde bulunduran bu marka, kadınların aksesuar ihtiyaçlarını da karşılar niteliklere sahip.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.