Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO 5404S W44-87 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO 5404S W44-87
Vogue
Stokta Yok
1808 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Vogue VO 5404S W44-87 Erkek Güneş Gözlüğü

Stiliniz üzerinde büyük etkiler bırakan gözlükler, Vogue ayrıcalıklarıyla, daha etkili bir hale gelir. Erkeklerin bir gözlükten beklediği karizmatik ve keskin duruşu yansıtan Vogue VO 5404S W44-87 erkek güneş gözlüğü, beklentileri karşılamakla kalmayıp, kombinlerinizde bırakacağı mükemmel etkiyle, ruh halinizi de olumlu etkiler.

Güneş gözlükleri, yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından oldukları için yaz aylarına uygun formlarda üretilmeleri gerekir. Tüm bunlar üzerinde özenle duran Vogue, özellikle güneş gözlüklerinde hafiflik, UV korumalı cam ve her kesime hitap edecek renk skalasına yer vererek, beklentileri büyük oranda karşılar.

 

Daha Keskin Yüz Hatları İçin Vogue VO 5404S W44-87 Erkek Güneş Gözlüğü

Vogue’un sağlamlığı ile bilinen siyah çerçevelerine, markanın bu modelinde de yer verilmiş. Gözlüğün bütününe yayılan siyah renk, asil ve tok bir duruş sağlar. Polikarbon camlara yer verilen modelde, cam yüksekliği 40mm, genişliği ise 54mm olarak belirlenmiş. Görüş açısı yönünden oldukça başarılı olan bu gözlük, güneş altında uzun süreler boyunca kalındığında dahi sorunsuz bir kullanım sağlıyor.

Siyah rengin hakimiyet kurduğu model, kıyafetleri asilleştirirken, bir yandan da cool bir hava katıyor. 145mm çapında belirlenen genişliği ve sap uzunluğu, erkek yüz ölçüleri baz alındığında, modelin oldukça yeterli ölçülere sahip olduğunu gösteriyor. Köprü mesafesi 18mm olarak ayarlanan bu güneş gözlüğü, tasarımında kullanılan materyalleri sayesinde ipeksi bir doku bırakarak, tahrişi önlemeye yardımcı oluyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.