Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO 4183 352 51 21 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : VO 4183 352 51 21 145
Vogue
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 44mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Vogue VO 4183 352 51 21 145 Unisex Optik Gözlük

Başarılı marka portföyü ile dikkat çeken Vogue, arkasında yer alan Luxocitta ile senelerdir süregelen sayısız güzel işler başarmıştır. Lüksü ve modayı aynı anda yansıtan gözlük, uygun fiyat aralıklarıyla, her kesimin kendine uygun bir seçenek bulmasına yardımcı olur.

Mat siyah çerçevenin hayat bulduğu bu unisex gözlük, oldukça günlük ve uyumlu bir seçenektir. Vogue VO 4183 352 51 21 145 unisex optik gözlük modelinin yuvarlak camları, gözlüğün köprü kısmında yer alan metal detayı ve şeffaf lensleri ile sade ama şık bir görünüm elde edilmiştir.

 

Sadelikten Yana Olanlara Vogue VO 4183 352 51 21 145 Unisex Optik Gözlük

Saplarında yer alan bombeli detay hem yandan hem de önden bakıldığında ilgi çeken bir etki bırakır. Sportif kombinlerle de oldukça iyi durabilecek Vogue markasının bu optik modelinin ölçüleri hem kadın hem erkekleri tatmin edecek niteliklere sahiptir. 140mm belirlenen gözlük genişliği, daha ilk takıldığı andan itibaren suratta oldukça iyi durur ve malzeme kalitesi sebebiyle ipeksi bir his verir. Sap uzunluğu 145mm olarak belirlenen gözlük, her iki cinsiyet için de oldukça yeterlidir. 21 mm köprü ölçüsü, burun üzerini sıkıştırmaz veya rahatsız etmez. Tüm bu nedenlerle günlük kullanım için birebir olan model, fiyat/performans arayanlar açısından da oldukça doğru bir seçenektir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.