Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO 4094 323 54 18 135 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : VO 4094 323 54 18 135
Vogue
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO 4094 323 54 18 135 Unisex Optik Gözlük
Unisex optik gözlük modelinin çerçevelerinde, oldukça ince ve geometrik bir tasarıma yer veren Vogue, tasarımı ve sade şıklığı ile göz dolduruyor. Bu gözlüğün, kendi özelinde barındırdığı niteliklerden en konuşulanı, mavi ışık korumasına sahip olmasıdır. Mavi ışık koruması sayesinde, dijital ürünlere bakarken, ağrısız bir görme deneyimi yaşanır. Gün içerisinde dijital ürünlere çok fazla maruz kalıyorsanız, oldukça işinize yarayabilir. Işığa karşı hassasiyeti engelleyen blue cut camları, UV ışınlarını 420 nanometreden başlayarak filtreler. Bu ve daha pek çok özelliğin bir arada sunulduğu model, görünümü dolayısıyla da dikkatleri üzerine çeker.


Geometrik Çerçeve Tasarımıyla Vogue VO 4094 323 54 18 135 Unisex Optik Gözlük
İncecik ve geometrik bir çerçeve ile oluşturulmuş Vogue VO 4094 323 54 18 135 unisex optik gözlük model, fazlasıyla başarılı bir tasarım ürünüdür. Optik gözlüklerin ağırlık hissiyatı yapmadan her daim kullanılabilmesi için hafif ama kaliteli ürünlere yer veren Vogue, bu gözlük üzerinde de isteklerini en iyi şekilde yansıtmayı başarmış.

Modelin çerçeve ve sap rengi gri metaliktir. Sap uçlarında, konfor için silikonlar bulunur. Gözlüğün sap uzunluğu 135mm ölçülerine göre yapılarak, kadın suratı için ideal form yakalanmıştır. Bununla beraber 54mm ekartman genişliği ile çerçeveler, olması gerekenden, bir tık daha büyük tutularak göz ve göz çevresinin etkin bir şekilde korunmasını sağlıyor. 18mm’lik köprü ölçüsüyle hayat bulan gözlüğün genişliği, yeterli miktarda bırakılarak, tahrişsiz bir kullanım hedeflenmiştir.


Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.
Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.
Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.


İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.