Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VJ 2010 W44/87 48 16 125 Unisex Cocuk Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VJ 2010 W44/87 48 16 125
Vogue
Stokta Yok
700 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VJ 2010 W44/87 48 16 125 Unisex Çocuk Güneş Gözlüğü

Çocuk güneş gözlüklerinde, rengarenk modeller fazlasıyla sevilse de daha düz ve asil tonlar da zaman zaman tercih edilir. Gözlüğü kullanacak olan kişi çocuk olduğundan, onun zevklerine uygun seçimlerde bulunmak, iyi bir tercih için önemlidir.

Siyah renk gözlüklerde, oldukça asil ve kendini belli eden modeller ortaya koyan Vogue VJ 2010 W44/87 48 16 125 unisex çocuk güneş gözlüğü ile çocuğunuzun istediği gibi bir görüş deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Unisex bir gözlük olan bu model, üstün korumasıyla yaz ayları için ideal özellikler taşır. Siyah bir güneş gözlüğü arayışındaysanız, tercihinizi Vogue’un kalitesinden yana kullanabilir, uzun ömürlü gözlüğünüzün keyfini çıkarmaya en kısa vadede başlayabilirsiniz.

 

Asilliği Temsil Eden Vogue VJ 2010 W44/87 48 16 125 Unisex Çocuk Güneş Gözlüğü

Siyah rengin, gözlüğün bütününe hâkim olduğu Vogue çocuk güneş gözlüğü modeli, klas bir duruş sergilemek için başlı başına yeterli bir aksesuardır. Oldukça sportif duran bu gözlük, birçok kıyafet ile zorlanmadan kombinlenebilir.

Camlarında yer verilen füme renk, daha kaliteli ve şık bir duruş sergilenmesini sağlıyor. Çerçeve tasarımında ovalliği ön planda tutan Vogue, boyutlarını da büyük bir özenle belirlemiştir. Gözlüğün sap uzunluğu 125mm ölçülerde tasarlanarak, ideal ölçüler yakalanmıştır. Ekartman ölçüsü 48mm olan gözlük camları, tam koruma sağlamakla beraber, güneşe bakarken oluşabilecek herhangi bir problemi önler. Burun aralığı ise 16mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.