Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tomato Glasses TKBC8 (KİDS B) 40 Cocuk Optik Gözlüğü
Stok Kodu : TKBC13 (KİDS B) 42
Tomato Glasses
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tomato Glasses TKBC8 (KİDS B) 40 Çocuk Optik Gözlüğü

Çocuklar dünyayı keşfederken, onların gözlerini korumak ve göz sağlığını desteklemek önemli bir konudur. Çocuklarınızın gözlerini güvende tutmanın yanı sıra, onlara şıklık katmanın da tam zamanı! Tomato Glasses TKBC8 (KİDS B) 40 çocuk optik gözlüğü, çocuklarınızın göz sağlığını ön planda tutarken renkli tasarımıyla da dikkat çekiyor.

 

Eğlenceli Pembe Çerçeveler: Tomato Glasses TKBC8 (KİDS B) 40 Çocuk Optik Gözlüğü

Renkli ve eğlenceli tasarımıyla kendini gösteren bu optik gözlük, pembe çerçevesi ile çocukların ilgi kaynağı olacak çok renkli ve eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Tomato Glasses TKBC8, çocuğunuzun yüz hatlarına mükemmel uyum sağlamak için esnek ve ayarlanabilir bir yapıya sahiptir. Bu özellik, çocuğunuzun rahatça ve güvenle gözlüğünü kullanmasını sağlar.

Çocuklar, her zaman aktif ve enerjik olurlar. Tomato Glasses, dayanıklı malzemeler kullanarak ürettiği gözlüklerini çocuğunuzun hareketliliğine uyumlu hale getirir. Bu sayede gözlük, oyun ve etkinlikler sırasında dayanıklılığını korur. Çocukların göz sağlığını korumaları ve rahatsızlıkların ilerlemesini önlemek çok önemlidir. Tomato Glasses, çocuğunuzun göz sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmış lens seçenekleri sunar. Güneş ışınlarına karşı UV koruma ve konforlu bir görüş sağlar. Bu çocuk gözlük modeli, çocuğunuzun göz sağlığını ön planda tutarken eğlenceli tasarımıyla da onları mutlu eder. Renkleri ve dayanıklılığıyla çocuğunuzun günlük yaşamında şıklık ve konfor sunar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza gönderm