Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tomato Glasses TKBC24 (KİDS B) 40 Cocuk Optik Gözlüğü
Stok Kodu : TKBC24 (KİDS B) 40
Tomato Glasses
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tomato Glasses TKBC24 (KİDS B) 40 Çocuk Optik Gözlüğü

Tomato Glasses TKBC24 (KİDS B) 40 çocuk optik gözlüğü, çocuklar için tasarlanan özel gözlük koleksiyonundan biridir ve tarz ile konforu bir araya getirir. Tomato Glasses TKBC24 (KİDS B) 40 çocuk optik gözlüğü, çocukların enerjisini yansıtan renkli ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Optik gözlük, çocuğunuzun göz sağlığını en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış uyumlu lens seçenekleri sunar. Güneş ışınlarına karşı koruma, mavi ışık filtreleme ve diğer seçeneklerle çocuğunuzun gözleri için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

 

Sevimli Tarz Çerçeveler: Tomato Glasses TKBC24 (KİDS B) 40 Çocuk Optik Gözlüğü

Tomato Glasses markası, çocukların kişisel tarzlarını yansıtan çeşitli canlı renk seçenekleriyle tasarlanmış gözlükler sunar. Bu gözlük modelindeki kahverengi ve sarı renk detaylar, gözlükleri takmayı daha eğlenceli hale getirir.

Çocuğunuzun yüz hatlarına mükemmel uyum sağlamak için tasarlanmış, ayarlanabilir burun köprüsü ve kulak çerçevesi gözlüklerin rahatça oturmasını sağlarken, günlük aktiviteler sırasında sorun çıkarmayan, hafif bir malzemeden üretilmiştir. Bu model, çocuklar için ideal olan hafif ancak dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu, çocuğunuzun gözlükleri rahatlıkla takmasını ve günlük maceralarında güvenle kullanmasını sağlar. Bu model, renkli ve ergonomik tasarımıyla çocuğunuzun göz sağlığına özen gösterirken ona tarz da katar. Çocuğunuzun gününü renklendirmek ve göz sağlığı için bu eşsiz optik gözlüğü tercih edin.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza gönderm