Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford Joni Tf905 54V 56-16-145 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 905-54-56
Tom Ford
Stokta Yok
11915 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 56mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Tom Ford Joni TF905 54V 56-16-145 Erkek Güneş Gözlüğü

 

Tom Ford'un Joni TF905 modeli, markanın estetik zerafeti ve üstün kalitesini yansıtan modern erkeklerin tarzını tamamlayan bir güneş gözlüğüdür. Tom Ford Joni TF905 54V 56-16-145 Erkek Güneş Gözlüğü mat siyah çerçevesi ve metal detaylarıyla güçlü bir görünüm sunar. Geniş camları, yüz hatlarını kusursuzca çerçeveleyerek modern bir estetik yaratır. Metal aksanlar, gözlüğe şıklık katan detaylardır.

 

Tarz Sahibi Her Erkek İçin İdeal Model

 

Joni TF905, modern ve sofistike bir tarza sahip erkekler için idealdir. Hem formel hem de günlük giyimle rahatça kombinlenebilen bu model şehirli ve çağdaş bir stilin tamamlayıcısıdır. Mat siyah tonu ve minimal detayları, kullanıcısına güçlü bir duruş kazandırır. Ayrıca metal detaylar ve mat siyah tonu, minimalist bir şıklık sunar. Şehirli ve çağdaş bir tarza sahip olan erkekler için mükemmel bir seçenektir.

 

Bu modelin 140mm gözlük genişliği, 145mm sap uzunluğu, 50mm çerçeve yüksekliği ve 56mm çerçeve genişliğine sahip olup 16mm burun köprüsü genişliği mevcuttur.

Tom Ford Joni TF905 güçlü duruşu, estetik tasarımı ve üstün kalitesiyle erkeklerin güneş gözlüğü tercihlerinde öne çıkan bir seçenektir. Hem tarzınızı güçlendirmek hem de güneşin zararlı etkilerinden korunmak için Joni TF905'i tercih ederek stilinizi zirveye taşıyabilirsiniz. Joni TF905 ile stiliniz hiç olmadığı kadar güçlü ve şık olacak!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.