Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford Geneieve-02 Tf916 01A 55-21-140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 916-01-55
Tom Ford
Stokta Yok
9964 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 48mm 55mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Tom Ford Geneieve-02 Tf916 01A 55-21-140 Kadın Güneş Gözlüğü

Tom Ford, lüksün ve stilin bir sembolüdür ve bu güneş gözlüğü, prestijli markanın zarafet ve kalite anlayışını yansıtır. Gözlük hem görünüşünüzü tamamlarken hem de gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından korur. Model, Tom Ford'un karakteristik zarafetini taşır. Çerçeve, sofistike ve şık bir tasarımı yansıtan ince işçilikle dikkat çeker. Markanın prestijini vurgulayan özel bir logo, gözlüğün çerçevesinin üzerinde bulunur.

 

Kadınlar İçin İdeal Seçenek Tom Ford Geneieve-02 Tf916 01A 55-21-140 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük, en yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Dayanıklı ve hafif çerçeve, gözlüğün uzun ömürlü ve rahat kullanımını garanti eder. Model, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı yüksek derecede koruma sağlar. Bu sayede gözlerinizi güneşin etkilerinden korur ve uzun süreli güneş maruziyeti sırasında bile konforlu bir görüş sunar. Bu modelde kullanılan lensler, yüksek kalitede camdan üretilmiştir. Cam lensler, optik netlik ve dayanıklılık açısından mükemmel sonuçlar sunar. Aynı zamanda polarize edilmiş lensler, yansımaları ve parlamaları azaltarak daha net bir görüş sağlar.

 

Uv ışınlarına karşı güneş koruması sunan 145mm genişlikteki gözlüğün camları, 48mm yüksekliğe ve 55 mm genişliğe sahiptir. Kalın ve sağlam sapları 140mm uzunluktaki model, 21mm burun köprüsü yüzünüzde karakteristik bir duruş sağlar. Siyah yuvarlak camları ile tarzınıza modern görünüm sunan gözlük saplarında yer alan markanın logosuyla prestijine vurgu yapar. Siz de her kombinle severek tercih edebileceğiniz Tom Ford Geneieve-02 Tf916 01A 55-21-140 kadın güneş gözlüğü, ile şık bir fırsat yakalayabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.