Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette SPX 2926 75 6510 50 19 140 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu :
Silhouette
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette SPX 2926 75 6510 50 19 140 Unisex Optik Gözlük

 

Göz Alıcı Tasarım ve Üstün Konfor

Silhouette, modern tasarım anlayışı ve üstün kaliteyi bir araya getirerek Silhouette SPX 2926 75 6510 50 19 140 Unisex Optik Gözlük modeli ile gözlük tutkunlarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Bu unisex optik gözlük, ince bir enleme sahip çerçeve ve kulplar ile dikkat çekiyor, estetik ve konforu bir araya getiriyor.

 

Şık Tasarım

Çerçeve ve kulplar, zarif siyah tonlarıyla bezeli ince bir enleme sahiptir. Gümüş rengindeki detaylar, bağlantı bölgelerinde gözlüğe zarif bir dokunuş katıyor. Kulpların genelinde siyah tonlar hakimdir, ancak uç kısımlarda tekrar gümüş detaylar öne çıkar.

 

Üstün Kalite

Silhouette SPX 2926 75 6510 50 19 140 Unisex Optik Gözlük, kaliteli malzemeler ve özenli işçilik ile üretilmiştir. Kulpların siyah renkli büyük bölümleri, dayanıklılık ve şıklığı bir arada sunar. Gümüş detaylar ise ürüne özel bir çekicilik katar.

 

Şeffaf Lens ve Camlar

Gözlük, şeffaf lens ve camlarıyla öne çıkar. Net görüş sağlayan bu özellik, kullanıcılara günlük yaşamlarında konforlu bir deneyim sunar. Sağlık Bakanlığı onaylı UV400 özelliği ise gözleri güneşin zararlı ışınlarından korur.

 

Garantili ve Orjinal

Silhouette, Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantili olarak sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Güvenilirliğiyle bilinen Silhouette markası, kaliteyi garanti eder.

 

Pratik ve Şık Ambalaj

Ürün, kapalı kutuda özenle paketlenir ve kullanıcıya teslim edilir. Bu özenli ambalaj, gözlüğünüzü güvenle almanızı sağlar.

 

Fatura ve Garanti Belgesi

Satın aldığınız ürün, adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile birlikte gönderilir. Bu belgeler, ürününüzü kayıtsız şartsız güvence altına alır.

 

Silhouette SPX 2926 75 6510 50 19 140 Unisex Optik Gözlük ile stilinizi tamamlayın, göz alıcı tasarım ve üstün konforun tadını çıkarın.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.