Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette SLHT 5279/20 6061 54-18 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SLHT 5279/20 6061 54-18
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette SLHT 5279/20 6061 54-18 Unisex Optik Gözlüğü

Silhouette markası, senelerdir ürettiği güneş gözlüğü modelleri ile bilinmekte ve tüm dikkatleri de üzerine çekmektedir. Tüy gibi hafif yapısıyla, günümüzde optik gözlük modelleri ile de isminden söz ettirmektedir. O nedenle sizler için bu markanın en sevilen optik modellerinden bir tanesini seçmek istedik. Gelin hep birlikte bu özel seçeneği inceleyelim!

 

Şık Yapısı ve İşlevsel Tasarımı ile Silhouette SLHT 5279/20 6061 54-18 Unisex Optik Gözlüğü

Silhouette SLHT 5279/20 6061 54-18 unisex optik gözlüğü modeli, dikdörtgen bir yapıda tasarlanmıştır. Modelde, yarım çerçeve stili kullanılmıştır. Gün boyu optik gözlük kullanan bir kullanıcıysanız, gözlüğün yüzünüzde ne kadar da estetik durduğunu görebilirsiniz. İnce ve gold metal kenar kısımları ile de çok beğenilen bir modeldir. Tüm bunların yanı sıra orijinal üründür ve 24 aylık Türkiye distribütörü garantisine sahiptir. Camları organiktir, o nedenle de Sağlık Bakanlığı’ndan onay almıştır. Modelin ekartman numarası 54 mm’ dir. Burun köprüsü genişliği ise 18 mm’ dir.

 

Kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilen bu gözlük modelini, ne yazık ki online şekilde satın alamıyorsunuz. Çünkü, günümüzde optik gözlük modellerinin internet ortamında satışı tamamen yasaklanmıştır. Bu nedenle mağazalarımızı ziyaret ederek, Silhouette optik gözlük modelini satın alabilirsiniz. Günlük hayatta işlevselliği ile öne çıkan bu gözlük modelini kitap okurken, bir şeyler izlerken dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.