Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette SLHT 4498/40 6052 51-19 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SLHT 4498/40 6052 51-19
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette SLHT 4498/40 6052 51-19 Kadın Optik Gözlük

Günümüzde, birçok kişi optik gözlük kullanmaktadır. Biz de bunu bildiğimiz için, sizlere en güzel optik gözlük modelleri arasından bir tanesini seçtik. Silhouette markasına ait olan bu özel model, pembe rengi ile herkesi büyülüyor. İşte gözlüğe dair detaylar ve çok daha fazlası!

 

Pembenin En Güzel Hali Onda: Silhouette SLHT 4498/40 6052 51-19 Kadın Optik Gözlük

Silhouette SLHT 4498/40 6052 51-19 kadın optik gözlük modeli, dikdörtgen cam yapısı ile dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Sap kısımları pembe ve gri metal renktedir ve çerçevesiz bir gözlük modeli ile tasarlanmıştır. Modelin ekartman numarası 51 mm’ dir. Gözlüğün burun köprüsü genişliği ise 19 mm’ dir.

 

Ürün tamamen orijinaldir, 2 senelik Türkiye distribütörü garantisi bulunmaktadır. Senelerce sorunsuzca kullanabilirsiniz. UV400 koruması ile göz sağlığınızı koruyabilir, güneşten gelen zararlı ışınları etrafınızdan kovabilirsiniz. Organik camlara sahip olan bu gözlüğün cam kısmı, Sağlık Bakanlığı’ndan bizzat onay almıştır. Kaliteli malzemeler ve bileşenlerle üretilen bu gözlüğü taktığınız an gözünüzde yok gibi hissedersiniz. Çünkü, yapısal açıdan son derece hafiftir. Silhouette kalitesini hissetmemek ise imkansızdır diyebiliriz. Artık kitap okurken, bir şeyler izlerken ya da herhangi bir şey yazıp çizerken her daim yanınızda bu optik gözlük modeli olacak. Estetik açıdan da oldukça beğeneceğiniz bir gözlük olacağı için, bir an olsun yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.