Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette SLHT 2913/75 6510 55-18 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SLHT 2913/75 6510 55-18
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette SLHT 2913/75 6510 55-18 Kadın Optik Gözlük

Optik gözlük modelleri ile adından sıkça söz ettiren Silhouette markasıyla tanışma zamanı geldi. Bu markanın, birbirinden özel parçaları vardır. Sizler için, içlerinden bir tanesini seçtik ve tüm özelliklerini kaleme aldık. Siz de bu ürünü çok seveceksiniz, bundan kesinlikle eminiz!

 

İşlevsel Tasarımın En İyisi: Silhouette SLHT 2913/75 6510 55-18 Kadın Optik Gözlük

Silhouette SLHT 2913/75 6510 55-18 kadın optik gözlük modeli, dikdörtgen şeklindedir. Metal sapları vardır. Üst kısmı çerçevelidir; ancak, camlarının alt kısmı çerçevesiz modeldir. Modelin sap ve çerçeve rengi, açık mavi rengindedir. Gözlüğün ekartmanı, cam uzunluğu 55 mm’ dir. Modelin burun köprüsü uzunluğu ise 18 mm’ dir.

 

Optik gözlüklere, gözlük numaranıza uygun bir cam taktırabilirsiniz. Bu gözlükler, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır ve UV400 koruması ile sunulur. Böylelikle, güneşten gelen zararlı ışınlardan etkilenmezsiniz. Herhangi bir problem yaşamamış olursunuz. Keyifle kitap okurken, bilgisayar ya da telefon ekranından bir şeyler izlerken, her zaman bu optik gözlük yanınızdadır. Kalitesi ve şık duruşu ile Silhouette markasının tüm özel yönlerini yansıtan bir optik gözlük modelidir. Türkiye distribütörü tarafından sunulan 24 aylık bir garantiye sahiptir. Kadınların optik gözlük seçimi konusunda ne kadar seçici olduğunu bildiğimiz için bu modeli önermek istedik çünkü bu gözlük her kombine muazzam bir uyum sağlar. Kendine has bir görünümü vardır, bu yüzden de sevilir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.