Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette BİSCAYNE BAY 8727 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : BİSCAYNE BAY 8727 75 9040
Silhouette
Stokta Yok
17052 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 70mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 15mm
  Genişlik

Silhouette BİSCAYNE BAY 8727 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü

Erkek kullanıcılar, aksesuar seçimi konusunda oldukça hassas davranır. Özellikle güneş gözlüğü modeli seçerken zor karar verirler. O nedenle biz, sizler için muazzam bir gözlük modeli bulduk. Bu özel gözlüğün her bir ayrıntısını öğrenmek ister misiniz? İşte detaylar!

 

Çerçevesiz Tasarımı ile Büyülüyor: Silhouette BİSCAYNE BAY 8727 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü

Silhouette BİSCAYNE BAY 8727 75 9040 erkek güneş gözlüğü modeli, yamuk dörtgen formuna sahiptir. Bu ürün, çerçevesiz olması ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Modelin lensleri mavi renktedir. Sapları ince siyah renkte olan modelin, sap iç kısmında uçlara doğru bir kırmızı renk geçişi görülür. Bu gözlük modelinin genel genişliği 145 mm’ dir. Sap uzunluğu da 145 mm olan modelin, burun köprüsü genişliği 15 mm’ dir. Cam yüksekliği ise 42 mm’ dir. Cam genişliği de 70 mm olarak tasarlanmıştır. Her yüz tipi ile büyük bir uyum içerisindedir.

 

24 aylık Türkiye distribütörü garantisi ile sunulur. Ayrıca, bu gözlüğün camları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Öte yandan, UV400 korumasına sahip olduğu için gözlerinizi olası bir güneş ışınına karşı güçlü şekilde korur. Herhangi bir problem yaşamadan senelerce kullanabilir, kombinlerinizde de bu gözlüğe sık sık yer verebilirsiniz. Model, kullanıcıya sportif bir şıklık sunar. Kapalı ve açık renklerle mükemmel bir kombin yaratacak olan bu model, oldukça kullanışlı ve sağlam bir formdadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.