Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette 5556 75 9040 54 15 140 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu :
Silhouette
Stokta Yok
0 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette 5556 75 9040 54 15 140 Unisex Optik Gözlük: Zerafetin ve Şıklığın Buluşma Noktası

 

Gözlük dünyasının öncü markalarından biri olan Silhouette, yepyeni bir stil deneyimi sunmak için özel tasarlanmış Silhouette 5556 75 9040 Unisex Optik Gözlük modeli ile karşınızda! Bu unisex optik gözlük, şık tasarımı ve özel detaylarıyla dikkat çekerken, yüksek kalitesi ve sağlık odaklı özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

 

Özellikler

●     Üst kısmı köşeli dikdörtgen camları ve şeffaf dokusuyla, 5556 75 9040 modeli zerafetin simgesi. İnce siyah tonlara sahip kulplar, gözlüğe modern bir hava katarken, çerçevenin üst köşelerindeki gümüş noktasal detaylar özel bir dokunuş sunuyor.

●     İnce ve zarif çerçeve ile kulplar, minimalizmin gücünü taşıyor. Modern ve klasik tarzları bir araya getiren bu gözlük, her anınıza şıklık katıyor.

●     Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantili olan bu ürün, Silhouette kalitesinin bir göstergesi. Orijinal ve sağlık standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

●     Sağlık Bakanlığı onaylı UV400 özelliği, gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korur. Her detay, kullanıcının konfor ve sağlığını ön planda tutarak tasarlanmıştır.

 

Ürününüz Güvenle Kapınıza Geliyor

●     Silhouette 5556 75 9040 Unisex Optik Gözlük, özenle paketlenmiş kapalı kutuda sizlere ulaştırılır.

●     Adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile birlikte gönderilen ürün, hem şıklığıyla hem de güvenilirliğiyle sizi etkileyecek.

 

Silhouette 5556 75 9040 Unisex Optik Gözlük ile gözlerinizdeki dünyaya şıklık ve zerafet katın. Sadece bir gözlük değil, tarzınızın tamamlayıcısı!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.