Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette 5529/HS 5010 53/17 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SL 5529/HS 5010 53/17
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette 5529/HS 5010 53/17 Kadın Optik Gözlüğü

Günümüze baktığımızda, birçok kişinin hemen hemen her gün, optik gözlük modeli kullandığını görebiliyoruz. Kadın kullanıcılar ise bu kadar fazla çeşidin içerisinden seçim yapmakta zorlanabiliyor. Bu nedenle biz, bu duruma el attık ve Silhouette markasına ait kadın optik gözlük modelleri arasından bir seçim yapmayı tercih ettik. Her özelliği ile tam olarak istediğiniz şekilde olan bir gözlük modeline denk geldik. İşte, bu gözlüğe dair bilmeniz gereken tüm ipuçları!

 

Silhouette 5529/HS 5010 53/17 Kadın Optik Gözlüğü Gibi Çekici Bir Gözlüğe Kim Hayır Der ki?

Silhouette 5529/HS 5010 53/17 kadın optik gözlüğü modeli, Cat Eye formunda bir gözlük modelidir. Çerçevesiz bir stile sahiptir, bu yüzden de son derece sade görünmektedir. Modelin ekartman numarası 53 mm, burun köprüsü genişliği ise 17 mm’ dir. Modelin sapları, mavi metal materyal ile tasarlanmıştır. Sap uçlarında ise yine mavi renkte silikonlar bulunur.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı olan bu gözlüğün camları ise tepeden tırnağa organiktir. Fakat optik ve lens ürünlerinin online satışı yasaktır. O nedenle Gözhan Optik mağazasına gelerek dilediğiniz ürünü bu şekilde deneyerek alabilirsiniz. Yüzünüze çok yakışacak olan bu ürün tamamen portatiftir, herhangi bir şekilde gözünüze ağırlık ya da rahatsızlık hissi vermez. Dilediğiniz yere anında götürebilirsiniz. Gün içinde kitap okuması yaparken, film ya da dizi seyrederken ve telefon ekranına bakarken bu gözlük size çok yardımcı olacak, onu bir an olsun çıkarmak bile istemeyeceksiniz. Silhouette markasının yıllara yayılan benzersiz kalitesini gözlükte rahatlıkla hissedebilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.