Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette 5529/FG 4510 52/19 Erkek Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SL 5529/FG 4510 52/19
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette 5529/FG 4510 52/19 Erkek Optik Gözlüğü

Günümüzde birçok erkek kullanıcı, optik gözlük modeli seçerken sadelikten yana olmaktadır. Bizler de sizin için sade bir optik gözlük modeli seçtik. Silhouette markasına ait olan bu modeli, gelin, hep birlikte özenle inceleyelim. İşte, o gözlüğe dair bilmeniz gereken her şey!

 

Dikdörtgen Stilin Öncüsü: Silhouette 5529/FG 4510 52/19 Erkek Optik Gözlüğü

Silhouette 5529/FG 4510 52/19 erkek optik gözlüğü modeli, tamamen çerçevesiz bir yapıya sahip halde sunulur. Dikdörtgen formunda organik camları vardır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir gözlüktür. Bu nedenle gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Herhangi bir problem yaşamamış olursunuz. 145 mm gözlük genel genişliği ve sap uzunluğu ölçüsü vardır. Modelin ekartman numarası 52 mm, burun köprüsü genişliği ise 19 mm’ dir.

 

24 aylık garantisi olan bu ürünü, senelerce rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca bu garanti markanın Türkiye distribütörü tarafından size sunulur. Dayanıklı materyallerin kullanılması ile üretilen Silhouette erkek optik gözlük modeli ile kendinizi her zaman konforlu hissedersiniz. Bir şeyler okumak, teknolojik cihazların ekranlarına uzun süre bakmak, artık sorun olmaktan çıkacak. Bundan böyle bu gözlük modeli sayesinde daha rahat bir gözlük takma süreci yaşamış olursunuz. Görüntüsü ile akılda kalan, her daim öne çıkan bu gözlük modelini incelediğiniz andan itibaren, onu kullanmaya başlamak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Silhouette kalitesini gördüğünüzde, her gözlük modelini bu markanın ürünleri arasından seçmeye başlayacaksınız.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.