Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette 4453/40 6057 52-18 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SL 4453/40 6057 52-18
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette 4453/40 6057 52-18 Kadın Optik Gözlüğü

Kadınların aksesuar konusundaki seçimleri her zaman özel olmuştur. Özellikle optik gözlük konusunda yaptıkları seçimlere son derece önem verirler. Böyle durumlarda ise dünya devi markalardan biri olan Silhouette devreye giriyor. Sizin için bu markanın en iyi kadın optik gözlük modelini bulduk. İşte bilmeniz gerekenler!

 

Klasik Tarzın Olmazsa Olmazı: Silhouette 4453/40 6057 52-18 Kadın Optik Gözlüğü

Silhouette 4453/40 6057 52-18 kadın optik gözlüğü modeli, kahverengi ve desenli sapı ile ilgi çeker. Dikdörtgen bir cam ve yarım çerçeve tipi vardır. Göz sağlığını koruyan, temel bir yapıya sahiptir. Gözlüğün ekartman numarası 52 mm, burun köprüsü genişliği ise 18 mm’ dir. 24 aylık Türkiye distribütörü garantisi ile özenli bir şekilde sunulur. UV400 koruması ile üretilir. Sağlık Bakanlığı onaylı camları vardır. İnternet üzerinden optik gözlük satışı yapılması tamamen yasaklanmıştır. Bu nedenle Gözhan Optik mağazasını ziyaret ederek, bu ürünü satın alabilirsiniz.

 

Klasik çerçeve tarzı ile herkesi kendine hayran bırakan bu gözlük modeli, herkesin beğenisini üzerine çekmektedir. Klasik olduğu kadar şık bir optik gözlük modeli arayışına girdiyseniz, bu ürün sizin için en doğrusu olacaktır. Kusursuz tasarımı ve işlevselliği ile Silhouette optik gözlük modelleri, her zaman yanınızdadır. Özgün ve fonksiyonel olan bu gözlük modelleri ile günlük yaşamınızda bir anda kolaylaşmaya başlar. Kitap okumanın, dizi - film izlemenin artık bambaşka bir zevkini yaşayacaksınız.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.