Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette 4337/40 6054 52/17 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SL 4337/40 6054 52/17
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette 4337/40 6054 52/17 Kadın Optik Gözlüğü

Günümüzde birçok kadın kullanıcı, optik gözlük modeli bulma konusunda hayli zorlanmaktadır. Bu durumun temel sebebi ise piyasada sayısız ürün olmasıdır. Çeşit bu kadar çok iken seçim yapmak zorlaşabilir. Sizler için özgünlüğü ile gönüllerde taht kuran Silhouette markasının optik gözlük modelleri içerisinde bulunan ve rose gold renkli materyaliyle dikkat çeken bu model, göz sağlığınız için gereken donanıma sahiptir.

 

Kendine Her Zaman Hayran Bırakan Silhouette 4337/40 6054 52/17 Kadın Optik Gözlüğü

Silhouette 4337/40 6054 52/17 kadın optik gözlüğü modeli, incecik metalik ve yarım çerçevesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Dikdörtgen biçimli bu gözlük, her zaman işlevselliği ve akılcı tasarımıyla göze çarpar. Gözlüğün ekartman numarası 52 mm, burun köprüsü genişliği ise 17 mm’ dir.

 

Kaliteli malzemelerle üretilen gözlüğün camları, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. UV400 koruması da bulunur. 24 ay garanti süresi ile sunulur. Bu garanti belgesi ise firmanın Türkiye distribütörü tarafından sağlanır. Böylelikle güvenebileceğiniz, konforlu bir ürün satın almanın rahatlığını yaşamış olursunuz. Gün içinde kitap okurken, bir şeyler izlerken, herhangi bir konuda bir şeyler yazarken, optik gözlüğe gereksinim duyuyor olabilirsiniz. Kendi göz numaranıza göre bir cam taktırarak, siz de bu muazzam gözlük modelini kullanmaya başlayabilirsiniz. Her kombininizle kusursuz bir uyum yakalayacak olan bu gözlüğü, gözünüzden bir an bile çıkarmayı düşünmeyeceksiniz. Silhouette markasının kendine has kalitesini, bu gözlük modelinde, dilediğiniz zaman görebilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.