Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette 2905/75 9060 55/16 Erkek Optik Gözlük
Stok Kodu : SL 2905/75 9060 55/16
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette 2905/75 9060 55/16 Erkek Optik Gözlük

Günümüzde birçok erkek kullanıcı, optik gözlük modellerini düzenli olarak araştırmaktadır. Optik gözlükler, stilin yanı sıra rahatlık sağlamalı ve göz sorunlarının ilerlemesini önlemelidir. Bu konuda, Silhouette kalitesi ile tasarlanmış erkek optik gözlük modelleri arasından en dikkat çekenlerden biri ince çerçevesi ve konforlu saplarıyla, Silhouette 2905/75 9060 55/16 erkek optik gözlük modelidir. Siz de bu optik gözlük modelini çok beğenecek, sık sık kullanmak isteyeceksiniz. Üstelik fonksiyonel olduğu kadar estetik de görünüyor.

 

Artık Kitap Okumak Daha Keyifli: Silhouette 2905/75 9060 55/16 Erkek Optik Gözlük

Markanın bu modeli, dikdörtgen yapıdaki çerçevesi ile klasik bir görünüm sunar. Antrasit renkte çerçeveye sahiptir. Gözlüğün saplarında ise açık gri bir renk kullanılmıştır. Sap uçlarında, kulak arkasına geldiği için konforu sağlamak amacıyla siyah silikon kullanılmıştır. Gözlüğün ekartman numarası 55 mm, burun köprüsü uzunluğu ise 17 mm’ dir. Sağlık Bakanlığı onaylı olan bu gözlük modelinde, UV400 koruması da yer alır. Böylelikle, gözlerinizi güneşten gelen zararlı ışınlardan koruyabilirsiniz. Ayrıca yapısal açıdan son derece estetik olduğu için her yüz tipine ve kombine uyum sağlar.

 

Optik gözlük kullanım saatinizi arttırmak istiyorsanız, kesinlikle bu gözlüğü seçmelisiniz. 24 ay garantisi bulunur. Bu garanti ise firmanın Türkiye distribütörü tarafından sizlere verilir. Her açıdan sizi memnun edecek bir optik gözlük modeli arayışınız varsa, kesinlikle bu modele yönelmelisiniz. Silhouette kalitesini en özel şekilde deneyimleyebilirsiniz. Kaliteli ve son derece dayanıklı malzemelerle yapılan bir gözlüktür. Sorunsuzca kullanabileceğiniz şekilde, uzun ömürlüdür.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.