Header Görsel Alanı
favoriler
0
Serengeti Dello 8854 51 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Dello 8854 51 21 145
Serengeti
Stokta Yok
9438 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 47mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Serengeti Dello 8854 51 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Serengeti, özgün tasarımı ve üstün teknolojisi ile adından söz ettiren Serengeti Dello 8854 51 21 145 unisex güneş gözlüğü ile karşınızda! Bu unisex güneş gözlüğü, zarafeti ve kullanışlılığı bir araya getirerek her tarza hitap ediyor. Kadın erkek çift kullanıma uygun bu model özellikle klasikten şaşmayanlar için vazgeçilmez bir parçadır.

Serengeti Dello modeli, özel çerçeve tasarımıyla dikkat çekiyor. Hafif ve dayanıklı malzemelerden üretilen çerçeve, geniş ve kare lensleriyle mükemmel bir denge sağlar. Siyah çerçeveleri gözlüğe modern bir hava katarken, kahverengi ışık detayları ise estetik yönünü ön plana çıkarır. Bu özel tasarım, Serengeti'nin kalite standartları ile bütünleşmiş bir gözlük deneyimi sunar.

 

Klasikten Tarzdan Şaşmayan Herkes İçin Uygun Model: Serengeti Dello 8854 51 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Model, geniş ve kahverengi kullanılan kare camlarıyla hem klasik hem de modern tarza uygun bir tasarıma sahiptir. Her yaştan kullanıcı için şık bir seçenek sunar. Bu model ölçüleri itibariyle 145mm gözlük genişliği, 145mm sap uzunluğu ve 21mm burun köprüsü genişliğine sahiptir. Çerçeve yüksekliği 47mm ve çerçeve genişliği 51mm’dir.

Serengeti Dello 8854, sadece bir gözlük değil, tarzınızın ve konforunuzun bir ifadesidir. Her detayında Serengeti'nin kalitesini hissedeceğiniz bu gözlük hem estetik hem de fonksiyon açısından üst düzey bir performans sunar. Tarzınıza değer katmak ve gözlerinizi Serengeti kalitesiyle şımartmak için, hemen satın alın!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti camları özeldir.Kontast canlılığı,550 nanometre koruma özelliği,Polorize ve iç yüzey antirefle özelliklerine sahiptir. Uzun yolculuklar için çok kullanışlı bir üründür. Uzun zamandır Amerikan yapımı olan SERENGETI şimdi İtalyan çizgileri taşımaktadır.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.