Header Görsel Alanı
favoriler
0
Serengeti Corleone 8417 PRI Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Corleone 8417 PRI
Serengeti
Stokta Yok
3378 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti Corleone 8417 PRI Erkek Güneş Gözlüğü

Serengeti, güçlü duruş ve estetiği birleştiren Corleone 8417 PRI modeli ile erkek güneş gözlükleri dünyasına şık bir dokunuş katıyor. Bu özel tasarım, estetik detayları, yüksek kaliteli malzemeleri ve ileri teknolojiyi birleştirerek stil sahibi erkekler için ideal bir seçenek sunuyor.

Serengeti Corleone 8417 PRI erkek güneş gözlüğü, özel pembe degrade renk tonlarıyla zenginleştirilmiş camları ile şıklığı ön plana çıkaran bir estetik sunuyor. Geniş ve dikdörtgen lensleri, güçlü bir duruş sergilerken, siyah ve ince sap detaylar gözlüğe lüks bir hava katıyor. Bu gözlük hem modern hem de klasik tarza uygun bir tasarıma sahip her erkeğin tercih edebileceği bir modeldir.

 

Güçlü Duruşunuzu Gösterin: Serengeti Corleone 8417 PRI Erkek Güneş Gözlüğü

Model, güçlü ve modern duruşu ile hem iş hem de gündelik kullanım için uygundur. Dikdörtgen çerçevesi, maskülen bir tarzı temsil ederken, camlarındaki pembe degrade rengiyle, stil sahibi erkeklerin tercihi olmaya adaydır. Kaliteli malzeme, şık tasarım ve üstün teknolojiyi bir araya getiren bu gözlük hem görünümünüzü güçlendirecek hem de gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacaktır.

Bu model, ölçüleri itibariyle, 18mm burun kemeri genişliğine sahiptir ve çerçeve genişliği 56mm’dir. 140mm sap uzunluğu mevcuttur.

Serengeti Corleone, güçlü duruşu, estetik detayları ve üstün kalitesiyle fark yaratıyor. Şimdi, bu eşsiz gözlüğü edinerek Serengeti'nin mirasını taşıyan bir parçaya sahip olun. Şimdi, güçlü duruşunuzu ve sofistike stilinizi Corleone 8417 PRI ile tamamlayın. Tarzınıza değer katmak ve gözlerinizi korumak için hemen satın alın, stilinizi zirveye taşıyın!

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.