Header Görsel Alanı
favoriler
0
Serengeti Claudio 7951 61 14 145 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Claudio 7951 61 14 145
Serengeti
Stokta Yok
4710 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti Claudio 7951 61 14 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Serengeti Claudio 7951 61 14 145 erkek güneş gözlüğü modeli, Serengeti'nin kalite mirası ve şıklığı ile bir araya gelerek erkekler için unutulmaz bir tarz deneyimi sunuyor. Özel tasarımı ve teknolojik özellikleriyle sıradanlığın ötesinde bir gözlük deneyimi vaat ediyor. Şimdi, Serengeti'nin zarafetini ve teknolojisini hissedin!

 

Rahat ve Hafif Kullanım Deneyimi: Serengeti Claudio 7951 61 14 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Serengeti modern ve zarif bir tasarıma sahiptir. Siyah çerçeve, gözlüğe tarz bir hava katarken, geniş ve dikdörtgen, yeşil rengindeki lensler, kullanıcısına etkileyici bir görünüm ve üst düzey koruma sunuyor. Metal detaylar ve Serengeti logosu, gözlüğe lüks bir dokunuş eklerken, hafif ve dayanıklı malzemeler uzun süreli konfor sağlar.

Model, modern ve klasik tarza sahip erkeklerin mükemmel tercihidir. Dikdörtgen çerçeve tasarımı hem iş hem de günlük yaşamda şıklığı ön plana çıkarır. Bu gözlük, zarafet ve gücü birleştirerek her ortamda dikkat çekmenizi sağlar. Klasik ve modern tarzdan vazgeçemeyen her erkek için ideal bir tercihtir. Bu model, ölçüleri itibariyle, 140mm sap uzunluğu ve 14mm burun kemeri genişliğine sahiptir. Cam genişliği ise 61mm’dir.

Modelin, ileri teknolojiyle buluşan zarif tasarımı, tarzınıza değer katar ve göz sağlığınızı korur. Şimdi, stilinizi yansıtan bu eşsiz gözlüğü edinin ve Serengeti'nin kalitesiyle güneşin keyfini çıkarın. Claudio 7951 ile tarzınızı en üst seviyeye taşıyın, hemen satın alın!

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.