Header Görsel Alanı
favoriler
0
Saint Laurent SL M95/F 001 56 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652359731
Saint Laurent
Stokta Yok
14602 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 56mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Saint Laurent SL M95/F 001 56 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük modellerinin en şık hallerini üretmekte olan Saint Laurent markası, şimdilerde eşsiz koleksiyon ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Kaliteden asla ödün vermeyen marka, özellikle güneş gözlükleri için hem şık hem de kaliteli seçenekleri devreye sokmaktadır. Bu sayede herkes, ömür boyu bir güneş gözlüğü kullanabiliyorken; aynı zamanda, şıklıklarını her yerde açığa çıkarır. Bu noktada, markanın en ön plana çıkan güneş gözlüğü modelleri arasında gösterilmektedir.

 

Zarif Detaylara Sahip Saint Laurent SL M95/F 001 56 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Üstün teknoloji kullanılarak üretilen Saint Laurent gözlük modelleri, şimdilerde tasarım çizgileriyle de ön plana çıkmaktadır. Modellerde markanın sofistike tasarım çizgileri tercih edilirken her tarzdan insanın güneş gözlükleriyle parlayabilmelerini mümkün hale getirir. Bu noktada Saint Laurent SL M95/F 001 56 20 145 kadın güneş gözlüğü modelinde tercih edilen detaylar, kaliteyle birleştiği için milyonlarca kişi tarafından satın alınmıştır.

Bu gözlük modeli, kemik çerçeveleri ve UV ışınlarından koruyan lensleriyle istenileni fazlasıyla verir. Bunların yanı sıra modelin ebatlarını konuşmak gerekirse 145mm’lik bir gözlük genişliği bulunur. Ayrıca 145mm’Lik bir sap uzunluğu da gözlükte tercih edilmiştir. Bunların yanı sıra, gözlüğün cam bölümünde 50mm’lik yükseklik ve 56mm’lik bir genişlik bulunur. Gözlüğün ortasında yer alan köprü kısmında ise 20mm’lik bir genişlik vardır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.