Header Görsel Alanı
favoriler
0
Saint Laurent SL 276 MICA 001 53 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652205076
Saint Laurent
Stokta Yok
12,141.10 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 36mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Saint Laurent SL 276 MICA 001 53 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Moda firmaları arasında öncü rol oynayan Saint Laurent, şimdilerde gözlük modelleriyle de herkesi şaşırtmayı başarıyor. Yılların getirdiği tecrübeyle koleksiyon ürünlerini tamamlayan marka, çeşitli alternatiflerle herkesin beğenisini kazanıyor. Güneş gözlükleri için çeşitli koleksiyon modellerini de sunacağını ifade eden firma, şimdilerde ise Saint Laurent SL 276 MICA 001 53 16 145 kadın güneş gözlüğü modeliyle, her tarzdan insanın ilgisini çekmeyi başarıyor.

 

Her Yaştan Kadın İçin Saint Laurent SL 276 MICA 001 53 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Üstün teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle ortaya çıkan model, UV filtre özelliği ile kişilere tam koruma sağlar. Ayrıca tasarımda tercih edilen camlar, yüksek kaliteli lenslerle donatıldığından güvenlik açısından herhangi bir sorun ortaya çıkarmaz. Bununla birlikte, herkesin beğenisini kazanan modelde, markanın kendine has sofistike tasarım çizgilerini bulabilmek de mümkündür.

Malzeme kalitesi açısından da istenileni fazlasıyla veren model, her yaştan kadının kullanabileceği tarzda geliştirilmiştir. Genellikle metal alaşımdan üretilmekte olan modelde boyut olarak 140mm gözlük genişliği tercih edilmiştir. Ayrıca uzmanlar, 145mm sap uzunluğu tercih ederek ergonomik bir kullanımı da sağlamışlardır. Bunun yanı sıra, cam bölümünde yükseklik adına 36mm’lik ve genişlik adına da 53mm’lik bir uzunluk tercih edilmiştir. Son olarak gözlüğün orta bölümündeki köprü kısmı için 16mm’lik bir genişliğin tercih edildiğini belirtmekte yarar var.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.