Header Görsel Alanı
favoriler
0
Roberto Cavalli Gavorrano 1062 32X 58 17 120 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1062 32X 58 17 120
Roberto Cavalli
Stokta Yok
2345 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Roberto Cavalli Gavorrano 1062 32X 58 17 120 Kadın Güneş Gözlüğü

Roberto Cavalli Gavorrano 1062 32X 58 17 120 kadın güneş gözlüğü, kadınların ayakkabı ve çantadan sonraki zaaflarından biri olacak bir modeldir. Sadece bir güneş gözlüğü değil, zarafeti ve güzelliği, en ince detaylarıyla ilmek ilmek, müthiş tasarım detaylarıyla yansıtır. Detayları ile adeta bir sanat eseri olan bu tasarım, kadınların vazgeçilmezi olacak.

 

Asil detaylar: Roberto Cavalli Gavorrano 1062 32X 58 17 120 Kadın Güneş Gözlüğü

Modelin çerçevesi, Roberto Cavalli'nin imzasını taşıyan, klasik dönem detaylarıyla süslenmiştir. Çerçevesindeki metal tasarım bronz tonlarında olup, adeta asaleti, inceliği, zarafeti ve lüksü yansıtır. İnce ve zarif detaylara sahip çerçeve, gözlüğe özel bir dokunuş ile güneş gözlüğünü bambaşka bir boyut taşıyor. Büyük ve yuvarlak biçimli, füme ve mavi esintilerin yer aldığı degrade camları ile yüz hatlarını yumuşatırken, geniş çerçeve tasarımı da vintage zarafeti yansıtıyor. Gözlüğün cam genişliği 58mm, burun köprüsü uzunluğu 17mm ve sap uzunluğu 120mm’dir.

Bu model, özellikle, zarafet ve asalet sahibi kadınlar için idealdir. Büyük çerçeve ve sofistike detaylar, hem de özel günlerdeki şıklıkla mükemmel bir uyum sağlar. Bu gözlük modeli, modern ve çarpıcı bir görünüm isteyen her tarza hitap eder. Roberto Cavalli Gavorrano 1062, kadınlara yüksek moda ve şıklığı bir araya getiren bir deneyim sunuyor. Eğer lüks ve özgünlük arayışındaysanız, tam aradığınız şıklığı ve zarafeti sunuyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.