Header Görsel Alanı
favoriler
0
Redberry Vintage 525 49 21 145 Y-3 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Vintage525 49 21 145 Y-3
Redberry
Stokta Yok
1980 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Redberry Vintage 525 49 21 145 Y-3 Unisex Güneş Gözlüğü

Zamanın çok ötesinde ama bir o kadar da içinde olan Redberry Vintage serisi sizi modern dünyanın gürültüsünden uzaklaştırıp dingin bir sessizliğe taşımaktadır. Markanın birbirinden eşsiz ürünleriyle sizde modern çizgilerinden taşan retro bir görünüme kavuşacaksınız. Üstelik UV-400 özelliğe sahip olan marka son derece dayanıklı ve korunaklı bir yapıya sahip. Markanın Redberry Vintage 525 49 21 145 Y-3 unisex güneş gözlüğü modeli de oldukça şık duruşuyla ön plana çıkmaktadır. Ürün hem kadınların hem de erkeklerin yaz, kış kullanacağı bir modelden oluşmaktadır.

 

Zamansız Şıklık: Redberry Vintage 525 49 21 145 Y-3 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük seçimlerimizde belirli kriterler vardır. Seçimlerimizde, olmazsa olmaz bir kriter olarak, karşımıza gözlüğün dayanıklılığı ve hafifliği çıkmaktadır. Gözlüğün darbelere karşı dayanıklı olması yani uzun ömürlü bir yapıya sahip olması oldukça önemlidir. Redberry markasının ürünleri sağlam yapısıyla adından söz ettirmektedir.

Redberry markasının bu modeli siyah çerçeve ve siyah camlardan oluşan şık bir tasarıma sahiptir. Gözlük unisex bir tasarım olduğundan dolayı hem kadınlara hem de erkeklere hitap etmektedir. Gözlüğün çerçeve tipi tam çerçevedir ve UV-400 koruma özelliğine sahiptir. Ekartmanı ise 49’dur. Çerçeve modeli olarak ise köşeli yapısı bulunmaktadır. Sap uzunluğu ise 145mm olarak belirlenmiştir. Cam tasarımı dikdörtgendir. Modelin burun köprüsü genişliği ölçüsü 21mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz