Header Görsel Alanı
favoriler
0
Redberry 1365 49 30 145 C02 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1365 49 30 145 C02
Redberry
Stokta Yok
1980 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Redberry 1365 49 30 145 C02 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü modelleri piyasada sayılamayacak zengin koleksiyonlarıyla alıcılarını karşılamaktadır. Bu zengin koleksiyonlara karşı müşteri kafa karışıklığı içerisine girebilir. Burada dikkat edilmesi gereken detay gözlüğün dayanıklı, sağlam ve koruyucu özelliklere sahip olmasıdır. Gözlük düşmelere karşılık sağlam bir yapıda bulunmalıdır. Darbelere dayanıklı olmalıdır. Mutlaka UV koruma özelliğine sahip olması gerekmektedir. Tüm bunları bir arada bize sunan markalardan biri olarak Redberry markasını örnek gösterebiliriz.

Markanın bu modeli, sağlam, şık ve konforlu bir yapıdadır. Güneş gözlüğünün ince ayrıntıları, müşterileri şimdiden kendine çekeceğe benziyor.

 

Redberry 1365 49 30 145 C02 Kadın Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Gösterin

Kadın güneş gözlüklerindeki detaylar, erkek güneş gözlüklerine oranla daha silikleşmiş unsurlar içerir. Erkek yüz tipine uygun olarak tasarlanan erkek güneş gözlükleri modellerinde keskin detaylar bulunurken, kadın güneş gözlüklerinde daha yumuşak geçişler vardır.

Redberry 1365 49 30 145 C02 kadın güneş gözlüğü modeli de yumuşak geçişleri beraberinde getiren bir kadın güneş gözlüğü modelidir. Modelin ekartman numarası 49 olup, 30mm burun köprüsü uzunluğuna ve siyah bir çerçeve rengine sahiptir. Organik cama sahip olan model, kare bir formdadır. Çerçeve materyali kemik, cam tipi mattır. Sap uzunluğu 145 mm olan markanın sap detayında farklı renkler bir araya gelmiştir. Kadınların kullanımı için oldukça rahat bir yapıda tasarlanan model, oldukça rahat ve şıktır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz