Header Görsel Alanı
favoriler
0
Rayban RB 4072 607/71 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : RB 4072 607/71
RayBan
Stokta Yok
1200 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Rayban RB 4072 607/71 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Yıllardır modayı takip eden herkesin en sevdiği markalardan biri olarak gösterilen Rayban, gelişen teknolojiyi takip ederek en özel güneş gözlüğü modellerine imza atıyor. Yıllardır erkek güneş gözlüğü modelleriyle milyonların beğenisini kazanan Rayban, geçtiğimiz günlerde kadın güneş gözlüğü kategorisini de tanıttı. Kategori ürünleri olarak piyasa çıkan modeller, bir hayli rağbet gördü ve Türkiye başta olmak üzere satış rekorları kırdı. Modellerde Rayban sofistike tasarımları yer alırken en güncel moda akımlarının kullanılması da sağlandı. Bu noktada aksesuar severlerin en çok rağbet gösterdikleri modellerden biri de Rayban RB 4072 607/71 kadın güneş gözlüğü oldu.

 

Zarafetinizi Rayban RB 4072 607/71 Kadın Güneş Gözlüğü Modeli ile Ortaya Çıkarın

 

Son zamanlarda önemli bir satış rakamına ulaşarak herkesi şaşırtmayı başaran Rayban RB 4072 modeli, siyah renginin yanı sıra yekpare bir sap kısmı ile dikkat çekiyor. Nispeten büyük camlara sahip olan modelde sap kısmında ve cam bölümünde markanın imzası bulunuyor. Ayrıca model, Rayban tarafından en kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılarak geliştirildi. Bu sayede kullanıcılar, yıllar boyunca gözlük modelini kullanarak gittikleri her yerde zarafetlerini gösterebilmektedirler. Ayrıca göz sağlığına da önemli katkılarda bulunan Rayban RB 4072 modeli, mavi ışık filtresinin yanı sıra UV-400 filtre sistemi ile gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından tam olarak korumaktadır. Ayrıca modelin ebatları da oldukça ergonomik olduğundan her yüz şeklinden insan tarafından ideal şekilde kullanılır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.