Header Görsel Alanı
favoriler
0
Ray-Ban 7047 2000 54 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : Ray-Ban 7047 2000 54
RayBan
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Ray-Ban 7047 2000 54 Kadın Optik Gözlük

Optik gözlük modelleri arasında, duruşu ile dikkat çeken Ray-Ban model bu gözlük, hoş bir tasarıma sahip olduğu kadar işlevseldir. Siyah sapları ve çerçevesi ile dikkat çeker. Dikdörtgen formuna sahip camları vardır. Organik olan bu camlar, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. 142 mm genişliği vardır. 140 mm ise sap uzunluğu bulunur. 17 mm burun kemiği vardır. 37 mm cam yüksekliği, 54 mm ise cam genişliği ölçüsüdür. Tüm yüz tiplerine çok yakışır.

 

Dikdörtgen Formu ile Her Zaman Sizinle: Ray-Ban 7047 2000 54 Kadın Optik Gözlük

Optik gözlükler arasında, en çok dikkat çekenlerden biri olan Ray-Ban 7047 2000 54 kadın optik gözlük modeli sayesinde, sürekli gözlük kullanmak isteyecek ve bundan keyif duymaya başlayacaksınız. Çerçeve ve sap materyali kemik olan bu ürünün duruşu da tamamen kendine has olmaktadır.

 

Bildiğiniz üzere, günümüzde internet siteleri üzerinden optik ürün satışı yasaklanmıştır. Bu nedenle, bu güzel ürünü, Gözhan Optik mağazasından satın alabilirsiniz. Deneyerek satın almış olursunuz. Ray-Ban kalitesini her kısmında görebileceğiniz bu gözlük modeli, 24 ay Türkiye distribütörü garantisi ile özenle sunulmaktadır. Yıllarca hiçbir hasara uğramadan kullanabilirsiniz, çünkü üretiminde kullanılan her bir malzeme yüksek seviyede kalitelidir. Kitap okumak artık daha çok keyif verecek, bir şeyler izlerken bu gözlüğü bir an olsun yanınızdan ayırmayacaksınız.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.