Header Görsel Alanı
favoriler
0
Ray-Ban 3447V 3118 50 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Ray-Ban 3447V 3118 50
RayBan
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Ray-Ban 3447V 3118 50 Unisex Optik Gözlük

Daha iyi bir görüş alanı sağlayan optik gözlük modelleri, her daim büyük bir ilgiyle satın alınır. Özellikle RayBan markasının bu optik gözlük çeşidini herkes çok zarif bulur. Unisex bir modeldir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. Gold metal çerçevesi ve sapları ile dikkat çeker.

 

Yuvarlak Yapısı ile Oldukça Sevimli: Ray-Ban 3447V 3118 50 Unisex Optik Gözlük

Kusursuz bir görüş alanı sağlayan, aynı zamanda da modern bir tasarıma sahip olan Ray-Ban 3447V 3118 50 unisex optik gözlük modeli ile anın tadını çıkarın. Kitap okumak, bir şeyler izlemek ve yazmak artık daha keyifli olacak. Gözlüğün sap kısımlarının yarısı metal, yarısı ise siyah renk plastikten yapılmıştır. UV400 koruması içerir, camları Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün 24 ay garantilidir. Ayrıca internet ortamında optik gözlük satışı hukuken yasaktır. Bu nedenle deneyerek doğrudan Gözhan Optik mağazasından satın almanız gerekmektedir.

 

50 mm ekartmanı vardır. 21 mm köprü uzunluğudur. 145 mm ise sap uzunluğu olarak belirlenmiştir. Optik gözlük kullanmaktan hoşlanmayan bireyler bile bu gözlük modeli sayesinde, optik gözlüklere ısınacaktır. Çünkü, tamamen kendine has bir tarzı vardır. Benzersiz ve bir o kadar da fonksiyonel olan gözlük modeli arayışınız varsa, doğru yere geldiniz demektir. İstediğiniz an mağazayı ziyaret ederek, bu optik gözlüğü deneyip, yüzünüze uyup uymadığını görebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.