Header Görsel Alanı
favoriler
0
RACHEL GR14106 C2 3517 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : GR14106 C2 3517
Rachel
Stokta Yok
1060 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Rachel GR14106 C2 3517 Kadın Güneş Gözlüğü

Son yılların en çok satan ürünlerine imza atan markası Rachel, güneş gözlüğü modelleriyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle kadın güneş gözlüğü alanında profesyonel işlere imza atan firma, katalog kadın gözlük modelleriyle herkese ulaşmayı başarıyor. Bu durum, markanın kurulduğu ilk andan beri belirlediği kalite vizyonu ve sofistike tasarım çizgileriyle mümkün oluyor. Bununla birlikte firma, gözlük satın alan kullanıcılar için uzun ömürlü bir kullanımı da garanti ediyor. Bu özelliklerin tümü, şu an için Rachel GR14106 C2 3517 kadın güneş gözlüğü modelinde toplanmış durumdadır.

 

Renkli ve Leopar Desenli Vazgeçilmez Aksesuar Rachel GR14106 C2 3517 Kadın Güneş Gözlüğü

Yıllarca süren geliştirme aşamalarından sonra ortaya çıkan Rachel GR14106 modeli, her zevkten insan için uygundur. Cam bölümünde yer alan açık kahverengi tonundaki yapı ve desenli çerçeve ve sap kısmındaki leopar desenleri, milyonlarca kişinin ilgisini çekmektedir. Modelde oldukça yoğun bir işçilik tercih edilmiştir. Ürünün tüm malzemeleri, kaliteli şekilde işlenmiş ve bu sayede uzun ömürlü bir kullanım da sağlanmıştır.

Modeldeki yeni nesil UV-400 filtre sistemi de gözlerinizin korunmasına ve göz yorgunluğunuzun azalmasına yardımcı olur. Gözlüğün ölçüleri, rahatlık esas alınarak tercih edilmiştir. Modeldeki uzunluk 142mm olarak tutulurken köprü uzunluğu ise 20mm olarak belirlenmiştir. Bu sayede model, her yüz şekline uyum sağlarken gidilen her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.