Header Görsel Alanı
favoriler
0
Projekt Produkt RS10 C3G 55 19 150 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : RS10 C3G 55 19 150
Projekt Produkt
Stokta Yok
10839 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 150mm
  Sap uzunluğu
 • 46mm 55mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Projekt Produkt RS10 C3G 55 19 150 Unisex Güneş Gözlüğü

Zamansız bir tarz yakalamak isteyenlerin yegâne tercihi Projekt Produkt markası, birçok kaliteli modelle moda dünyasına yön vermeye devam ediyor. Ünlü marka, özellikle güneş gözlüğü koleksiyonuyla yıl içerisinde milyonlarca kişiye ulaşmayı da başarabiliyor. Her tarzdan güneş gözlüğü modelini piyasaya sürebilen Projekt Produkt markası, geçtiğimiz günlerde Projekt Produkt RS10 C3G 55 19 150 unisex güneş gözlüğü modeliyle de büyük sükse yaratmayı başardı.

 

Her Tarza Uygun Projekt Produkt RS10 C3G 55 19 150 Unisex Güneş Gözlüğü

Üstün teknoloji ve yoğun denetimli bir imalat süreci ile üretilen Projekt Produkt unisex güneş gözlüğü, şimdilerde uzmanların en çok önerdikleri modellerin başında gelmektedir. Tasarımında tercih edilen sarı renkli lens ve camlar, kullanıcıları güneşin tüm zararlı ışınlarından korumak için geliştirilmiştir. Altın detaylarıyla öne çıkan model, kahverengi ve sarı rengin birlikte kullanıldığında ne kadar uyumlu olabileceğinin somut kanıtı niteliğindedir.

Projekt Produkt unisex güneş gözlüğü modelinde, tam 150mm’lik bir genişlik tercih edilmiştir. Bununla birlikte üretim aşamasında, modelin sap uzunluğu için de 150mm’lik bir uzunluk belirlenmiştir. Bu sayede ürünün her ortamda, en ergonomik şekilde kullanılabilmesi sağlanmıştır. Modelin camlarına gelecek olursak, camlarda 46mm yükseklik ve 55mm genişlik tercih edilmiştir. Bununla birlikte Projekt Produkt RS10 C3G 55 19 150 unisex güneş gözlüğünde 19mm’lik bir köprü genişliğini de görebilmek mümkündür.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.