Header Görsel Alanı
favoriler
0
Projekt Produkt RS10 C01WG 55 19 150 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : RS10 C01WG 55 19 150
Projekt Produkt
Stokta Yok
10839 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 150mm
  Sap uzunluğu
 • 46mm 55mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Projekt Produkt RS10 C01WG 55 19 150 Unisex Güneş Gözlüğü

Yıllardır, modaya yön vermekte olan Projekt Produkt markası, şimdilerde güneş gözlüğü tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Kaliteli ürünlerle herkesin gönlüne taht kuran marka, şimdilerde kendine has tasarım çizgileriyle de moda severleri adeta mest etmektedir. Bu noktada, 2023 yılında markanın en çok beğenilen modellerinden biri de Projekt Produkt RS10 C01WG 55 19 150 unisex güneş gözlüğü olmuştur.

 

 

Her Ortama Uyacak Projekt Produkt RS10 C01WG 55 19 150 Unisex Güneş Gözlüğü

Sofistike tasarım çizgileri kullanılarak imal edilen Projekt Produkt unisex güneş gözlüğü, her ortama uyum sağlarken, kişileri güneşin zararlı UV ışınlarından da korumaktadır. Bu sayede kullanıcılar, gittikleri her yerde gözlerinin korumasını sağlayarak, en net görüş deneyimini yaşayabilmektedirler. Ayrıca her ürününde olduğu gibi bu modelde de yüksek kaliteli malzemeleri tercih eden marka, tamamen metalden oluşan bir kalıp ve en özel lenslere sahip camlar kullanmıştır. Gözlüğün camları yeşil renkte olup, çerçevede siyah detaylı gümüş ve ince bir form, saplarda ise siyah renk malzeme kullanılmıştır.

Ayrıca Projekt Produkt unisex güneş gözlüğünde tercih edilen gözlük genişliği, 150mm olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca markanın üretim sorumluları, sap uzunluğu açısından en ideal boyut olan 150mm’lik bir tasarımı uygun görmüşlerdir. Modelin gözlük camlarına geçecek olursak her iki camda da 46mm yükseklik ve 55mm genişlik tercih edilmiştir. Son olarak, gözlüğün tam ortasında yer alan köprü uzunluğunun da 19mm’de tutulduğunu belirtmekte yarar var.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.