Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Village PV2252 C5 55 15 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : PV2252 C5 55 15 140
Polo Village
Stokta Yok
1350 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 55mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 15mm
  Genişlik

Polo Village PV2252 C5 55 15 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü sektörü günümüzde dev bir pazara dönüşmüştür. Öyle ki aralarından seçim yapmak güçleşmiş, markalar arasındaki rekabet büyümüştür. Ancak belli markalar sahip olduğu yüksek kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Bu markalardan biri Polo Village markasıdır. Marka kalitesi ve güvenirliliği kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Geniş ürün yelpazesi, kaliteli gözlük tasarımlarıyla her yüz tipine uygun gözlük modellerini başarıyla piyasaya sürmüştür. Bu gözlük modellerinden biri de Polo Village PV2252 C5 55 15 140 unisex güneş gözlüğü modelidir. Model unisex bir yapıda ve damla gözlük formunda olup hem kadın hem erkekler tarafından güvenle kullanılabilir.

 

Gri ve Siyahın Mükemmel Uyumu: Polo Village PV2252 C5 55 15 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük seçimlerimizde, gözlüğün tasarımının yanında koruyuculuğu da oldukça önemlidir. Güneşten gelen zararlı ışınlar gözlerimizde birtakım bozukluklara sebebiyet verebilir; hatta bu bozukluklar kalıcı dahi olabilir. Bu sebeple seçtiğimiz gözlüklerin UV koruma detayına sahip olması oldukça önemlidir. Polo Village markasının bu modeli, UV-400 korumasına sahip hem şık hem de sportif bir üründür.

Ürün, unisex bir model olduğundan dolayı, yumuşak geçişlere sahiptir. Ürünün gövdesi metal, çerçeve rengi ise siyahtır. Gözlüğün çerçevesinin üstünde detay olarak bir köprü daha bulunmaktadır. Damla formunda olduğundan dolayı şık bir görünüm yakalamanıza fırsat sağlamaktadır. Ürünün cam rengi ise fümedir. Seçeceğiniz tüm kombinler için uyumlu bir renk tonuna sahiptir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.