Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Village pv 2015 c1 51 21 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : pv 2015 c1 51 21 140
Polo Village
Stokta Yok
850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Village pv 2015 c1 51 21 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük tasarımları, kadınlar için ayrı bir öneme sahiptir. Tasarımlarda, seçtiğimiz stilin detaylarının aktarılmasını isteriz. Bu sebeple de güneş gözlükleri tamamlayıcı bir aksesuar olarak ön plana çıkmaktadır. Sahip olduğumuz güneş gözlüğünün yaz, kış fark etmeksizin her mevsimle uyum sağlamasına da özen gösteririz. Bu sebeple seçtiğimiz modellerde, kendimizden izler taşımaktadır.

Polo Village pv 2015 c1 51 21 140 kadın güneş gözlüğü modeli de tarzı, tasarımı ve duruşuyla oldukça klas bir görünüm yakalamanıza olanak tanır. Markanın bu modeli günlük olarak da kullanılabilmektedir. Sportif ve şık bir tercih olacaktır.

 

İnce Ayrıntıların Mimarı: Polo Village pv 2015 c1 51 21 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimlerimizde gözlüğün tasarımının yanı sıra koruması da oldukça önemlidir. Tercih ettiğimiz gözlüğün UV koruma detayının bulunması oldukça önemlidir. UV koruma özelliği güneşin zararlı ışınlarına karşılık gözlerimizde tam bir koruma sağlar.

Polo Village markası da tam koruma noktasında ödün vermeyen markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Markanın ürünleri yüksek kaliteli materyallerden üretilmektedir. Polo Village markasının bu modeli ise yüksek koruma ve şıklığı bir arada sunan modellerden biridir. Modelin ekartmanı 51, sap uzunluğu 145 mm’dir. Cam özelliği; mineral Cam, degrade Cam ve anti-Reflekte camdan oluşmaktadır. Modelin cam rengi ise mavi degradedir. Gözlüğün çerçeve detayları gold rengindedir. Ayrıca, camların üzerinde gold bir köprü yer alır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.