Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Pv 1808 C20 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pv 1808 C20 55 14
Polo Village
Stokta Yok
1350 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Pv 1808 C20 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş ışınları, gözlerimiz üzerinde hasar bırakabilir. Bu hasarlar, kalıcı bozukluklara da sebebiyet verebilir. Bu sebeple, olabildiğince, gözlerimizi zararlı ışınlara karşı korumalıyız. Bu konuda, bize en büyük yardımcı UV filtre korumasına sahip güneş gözlükleridir. Güneş gözlükleri, koruma sağlayan yapısıyla güneşe karşı gözlerimizi korumaktadır. Bunun için kaliteli malzemelerden üretildiğine emin olmamız gerekir. Genel olarak, kalitesinden emin olduğumuz markalar üzerinden hareket ederiz. Bu markalardan biri de Polo Village markasıdır. Yılları deviren marka hem kaliteli hem de şık ürünleri alıcılarıyla buluşturmaktadır. Polo Pv 1808 C20 55 14 unisex güneş gözlüğü modeli unisex bir ürün olarak hem kadın hem erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

 

Geleceğin Tasarımını Günümüze Taşıyan Polo Pv 1808 C20 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri günümüzde tamamlayıcı aksesuar olarak yerini almaktadır. Bu tamamlayıcı aksesuar, özellikle, kombin tercihlerimizde çoğu zaman belirleyici olmaktadır. Gözlük, çerçevesindeki renklerden ya da gözlük tasarımlarından yola çıkarak tarzımızı oluşturur. Markanın bu modeli de tam anlamıyla, tamamlayıcı bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sportif bir görünüm altında, klas bir modelin ince detaylarını yansıttığını söyleyebiliriz. Modelin ekartmanı 58, sap uzunluğu 140mm’dir. Köprü ölçüsü ise 20mm’dir. Cam tipi mineral olup çerçeve materyali olarak metal kullanılmıştır. Cam rengi yeşil olan ürünün, çerçeve rengi altındır. Gözlük damla formunda tasarlanmıştır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.